جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ | ۱۰:۰۰
در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مطرح شد

راهپیمایی اعتراضی علیه جنایات آل سعود

در ادامه تظاهرات علیه جنایات آل سعود و محکومیت کشتار مردم بی گناه یمن، این هفته پس از اقامۀ نماز جمعه در 7 استان کشور برگزار می شود.


13940122000797_PhotoA

در ادامه تظاهرات علیه جنایات آل سعود و محکومیت کشتار مردم بی گناه یمن، این هفته پس از اقامۀ نماز جمعه در 7 استان کشور برگزار می شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی گسترش تجاوز اخیر ارتش آل سعود با حمایت چند کشور عربی و صهیونیستی به سرزمین و مردم بی دفاع یمن با صدور اطلاعیه ای، ضمن  محکوم کردن این گونه جنایات وحشیانه و اقدامات خصمانه وغیر انسانی و اسلامی از ادامه راهپیمایی های اعتراض آمیز نسبت به اقدامات آل سعود خبر داد.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است:

در ادامۀ موج محکومیت های پی در پی داخلی علیه اقدامات شنیع و حملات وحشیانه رژیم آل سعود به کشور و مردم مظلوم و بی پناه یمن؛ این هفته پس از اقامۀ نماز دشمن شکن جمعه( 28 فروردین )، در مراکز استان ها و تمامی شهرستان های  استان های   خراسان جنوبی و شمالی، کرمانشاه، آذربایجان غربی ، بوشهر ، چهارمحال و بختیاری و مرکز و برخی از شهرستان های استان اصفهان تظاهرات علیه این جنایات و محکوم کردن این گونه اقدامات برگزار خواهد شد.

مردم سلحشور و شجاع ایران اسلامی  بویژه نمازگزاران نماز جمعه، نیز همچون گذشته و با تبعیت از آموزه‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همواره از مظلومین و مستضعفین عالم و  انقلابیون ضد صهیونیستی حمایت کرده و پس از اقامۀ نماز جمعۀ این هفته ، فریاد عدالت و آزادی مردم مسلمان ایران در این تظاهرات را  از سکوت سرد و مرگبار و معنا دار سازمان‌های بین المللی و کشور های مدعی حقوق بشر در مقابل این تجاوز آشکار ، سر خواهد داد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم مردم شریف و بزرگوار مراکز استان هاو شهرستان ها ی یادشده، دعوت می کند تا در این تظاهرات با حضور هرچه گسترده و پر شور، ضمن محکومیت حملات رژیم آل سعود، از مردم بی پناه یمن حمایت قاطع و همه جانبه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: