پنج‌شنبه 16 آوریل 15 | 18:12
آقا فرمودند: من نگرانم؛

ترویج بی حیایی به صورت آشکار +تصاویر

برخی فتنه‌گران داخل کشور همسو با کمپین‌های ترویج بی‌حیایی و بی‌حجابی خارج از کشور برنامه هماهنگی را در دست اجرا دارند، این افراد با راه اندازی کارگروههای آموزشی و استودیوهایی پنهان و آشکار با عکس‌برداری از دختران ناآگاه به عنوان مدلینگ و …


برخی فتنه‌گران داخل کشور همسو با کمپین‌های ترویج بی‌حیایی و بی‌حجابی خارج از کشور برنامه هماهنگی را در دست اجرا دارند، این افراد با راه اندازی کارگروههای آموزشی و استودیوهایی پنهان و آشکار با عکس‌برداری از دختران ناآگاه به عنوان مدلینگ و…استفاده میکنند.
غرب از گذشته‌ای دور هنگامی که از حمله نظامی در پیروزی بر مسلمانان نا امید گشت با ترویج فساد و بی بندوباری در میان جوانان مسلمان دست به شبیخون می‌زد و جوانانی را که در میدان نظامی میتوانستند در مقابل آنها ایستادگی کنند را از راه تهاجم و شبیخون فرهنگی به افرادی لاقید و سست عنصر و در نهایت همراه و مزدور خود تبدیل می‌کرد. نمونه بارز این ترفند قدیمی شکست مسلمانان در “اندلس” اسپانیای فعلی است.

 “میشل هوئلیک” نویسنده اسلام ستیز فرانسوی:

جنگ برضداسلام با کشتن مسلمانها فایده ای ندارد. فقط با فاسد کردن آنها می توان به پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان،دامن های کوتاه بریزیم.

رهبر معظم انقلاب نیز با دور اندیشی از دهها سال قبل این مهم را بارها به مسئولین و مدیران فرهنگی بویژه در دوران اصلاحات هشدار می‌دادند؛ که زمان نشان داد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت و برخی از معاونانش که باید عامل به فرمان رهبری می‌بودند، خود فریب دشمن را خورده و در نهایت به دامان اربابان غربی خود پناه بردند.

برخی فتنه‌گران داخل کشور همسو با کمپین‌های ترویج بی‌حیایی و بی‌حجابی خارج از کشور برنامه هماهنگی را در دست اجرا دارند، این افراد با راه اندازی کارگروههای آموزشی و استودیوهایی پنهان و آشکار با عکس‌برداری از دختران ناآگاه به عنوان مدلینگ و … باکشف حجاب و عریانی در خیابان و محافل خصوصی در شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و اینستاگرام مشغول انتشار ویروس مخرب بی حیایی، بی غیرتی و بی حجابی‌اند که حتی در غفلت مسئولان نظارتی و فرهنگی از این تصاویر نمایشگاههایی نیز به صورت علنی برگزار می‌کنند.

یکی از این افراد ا.ع.ر است که رابطه ویژه‌ای با لیدرها و برنامه ریزان فتنه 88 همچون محمدرضا جلایی‌پور و بهزاد نبوی دارد. به‌طور نمونه این فرد پروژه‌ای در دست اجرا دارد که تصاویري از زنان رقصنده داخل کشور را  گرفته و به‌صورت عمومی منتشر می‌کند.

این فرد با چهره‌ای موجه! در باغ‌موزه‌ها و اماکن عمومی و خیابانهای مرکزی تهران در ایام تعطیلات مشغول عکاسی از زنان و دختران بی‌حجاب و نیمه عریان است همچنین او در این راستا این روزها به شهر مقدس مشهد سفر کرده و از دختران نیمه عریان مشغول عکاسی و انتشار بخشی از تصاویر آن است.

 

چند روز گذشته نیز در باغ‌موزه نگارستان متعلق به دانشگاه تهران که یک محیط فرهنگی محسوب می شود و در چند قدمی مجلس شورای اسلامی و وزارت ارشاد قرار دارد از دختری بدون حجاب عکاسی و انتشار داده است.

 

 

این تحرکات ترویج بي حيايي و بی حجابی در جامعه، دقیقاً در راستای حرکت صهیونیستی غربی ترویج بی حجابی و بی حیایی کمپین آزادی‌های یواشکی است.

 

 

 1. ناشناس
  19 آوریل 2015

  و البته مطلب فوق و نظایر آن که در رسانه های مدعی ارزشها نوشته می شود دقیقا مطابق خواست هنجار شکنان و در راستای کمک به عادی نمایی گناه است.

  الباطل یموت بعدم ذکره

  همه می دانید مافیای فرهنگی و جریان اندلسی کردن ایران ریشه اش کجا است. منتهی همین مافیا اصرار دارد نیروهای مذهبی به جای غلت مشفول مبارزه با معلولی کوچک و بی اهمیت شوند. شاه از خدا می خواست جریان مذهبی خود را به دعوا با مثلا بهاییان مشغول کنند و متوجه ریشه مصیبت که تفکر وابسته بود نشود.
  متاسفانه اشتباه بزرگی که در 22 بهمن 57 انچام گرفت این بود که همه ادعا کردند انقلاب اسلامی پیروز شد! حال آنکه ابدا انقلاب هنوز هم پیروز نشده است. بهتر بگویم فرسایشی شده است و در خیلی جاها هم شکست و عقب نشینی داشته است. آن رژیم رفت اما تفکرش باقی مانند و مجددا سر بلند کرد. و آثار این تفکر است که آن را می شود در همه مسائل اقتصادی و سیاسی و فرهنگی با هم دید.
  شما نمی توانید جامعه را بانکها و مال حرام آلوده کنید و بعد منتاظر باشید اندلسی نشود. اسلام یک کلیت واحد است و همه اش باید با هم اجرا شود. مافیای شیطانی از خدا می خواهد که شما انرژی خود را صرف این مسائل کنید. مافیا آن زمانی می ترسد که مثلا هر روز یک مقاله در مشرق و سایر رسانه های مدعی ارزشها علیه نظام فاسد اقتصادی وجود داشته باشد. مافیای زمانی وحشت می کند که ضعف های نظام قضایی مورد نقد قرار گیرد. مافیال زمانی وجشت می کنند رسوخ تفقکر وابسته در ارکان سیاسی کشور ریشه یابی شود. مافیا زمانی می ترسد که ما بفهمیم معنای عینیت دیانت و سیاست، استخراج سیاست از دین است نه اینکه سیاستمداران ریش داشته باشند اما دقیقا سکولار عمل کنند.

  با مافیا بجنگید. اما بیهوده به دام اتلاف وقت برای چنین موضوعات بیهوده ای نباشید. مافیا که معدوم شود این تفاله ها هم نابود می شوند.

 2. ناشناس
  19 آوریل 2015

  ضمنا آیا واقعا نیازی داشتید تصویر برای این مطلب درج کنید؟

 3. بی تفاوتی هرگز
  22 آوریل 2015

  من متعجبم که مسئولین هنوز نفهمیدند مشکل با گشت ارشاد حل نمیشود چه برسد به… .
  36 سال از انقلاب گذشت
  کجاست آن باور مردم به دین؟!!
  آیا وقت آن نیست که انقلابی فکری کنیم و سیاست هایمان را در مورد این مسائل تغییر دهیم.
  اگر واقعا عملی بودن این سیاستهای امروزمان حتما در طی این 36 سال (حداقل) وضع را بدتر نمیکرد.

  • ناشناس
   24 آوریل 2015

   خیر. مشکل از تناقضها بود نه از سیاستها.
   اسلام یک کلیت واحد است. شما نمی توانید یک تکه اش را اجرا کنید و تکه های دیگر را رها کنید.
   همانطور که اشاره شد، ما اثر مال حرام و ربای بانکها را فراموش کردیم. وقتی سفره مردم آلوده به حرام شد مگر غیرت و حیا می تواند باقی بماند؟
   اما اگر اسلام را با همه ابعادش پیاده کرده بودیم مطمئن باشید جز عده ای قلیل و شیطان پرست کسی با اسلام مخالفت نمی کرد که آنها را هم با مشت آهنین می شد در هم کوبید.

 4. محمد
  24 آوریل 2015

  ناشناس عزیز بی شک نوشته شما بسیار عمیق و ارزشمند است به شما تبریک میگویم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: