پنج‌شنبه 16 آوریل 15 | 18:18
پلیس مکزیک اعلام کرد؛

داعش پشت دروازه‌های آمریکا

گروه تروریستی داعش به کمک گروه‌های مافیایی توانسته پایگاه‌های متعددی در ایالت چیواوا در شمال مکزیک تاسیس کند.


IMG15280522
گروه تروریستی داعش به کمک گروه‌های مافیایی توانسته پایگاه‌های متعددی در ایالت چیواوا در شمال مکزیک تاسیس کند.
پلیس مکزیک اعلام کرد گروه تروریستی داعش با کمک گروه‌های مافیایی مواد مخدر توانسته پایگاه‌هایی در شمال این کشور و نزدیک مرزهای آمریکا ایجاد کند.یک تشکل محافظه کار آمریکایی به نقل از مقامات پلیس مکزیک روز چهارشنبه (26 فروردین) اعلام کرد گروه تروریستی داعش به کمک گروه‌های مافیایی توانسته پایگاه‌های متعددی در ایالت چیواوا در شمال مکزیک تاسیس کند.

مقامات امنیتی مکزیک اظهار داشتند در حمله به یکی از پایگاه‌های داعش در منطقه آناپرا در غرب شهر خوآرز در ایالت چیواوا، دست نوشته‌های عربی و مقادیری تجهیزات نظامی پیدا شده است. این منطقه تنها 8 مایل با مرزهای آمریکا فاصله دارد.

به گزارش پرس تی وی، تروریست‌های داعش با کمک گروه‌های قاچاق انسان، بارها وارد ایالت‌های نیومکزیکو و تگزاس در جنوب آمریکا شده‌اند. به گفته مقامات امنیتی و اطلاعاتی مکزیک، داعش با کمک افراد محلی اطلاعاتی درباره دانشگاه‌ها، مناطق نظامی، ادارات دولتی و تاسیسات برق مناطق جنوبی آمریکا به دست آورده و به نظر می‌آید تصمیم دارد راه آهن و فرودگاه نزدیک منطقه سانتا ترسا در نیومکزیکو را هدف قرار دهند.

تروریست‌های داعش که هم اکنون کنترل بخش‌هایی از عراق و سوریه را در اختیار دارند، تاکنون جنایات وحشتناکی علیه نیروهای نظامی و غیرنظامیان در این مناطق مرتکب شده‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.