یکشنبه 21 نوامبر 10 | 21:05

پدر شهید ناصر اميرنژاد: سران فتنه باعث مرگ فرزندم شدند

پدر شهيد «ناصر اميرنژاد» از شهداي پس از انتخابات گفت: تمام خانواده‌هاي شهداي پس از انتخابات بايد براي خونخواهي فرزندان خود بر عليه سران فتنه به پا خيزند و از قوه قضائيه تقاضا دارم سران فتنه را پاي ميز محاكمه بكشانند.


شهيد «ناصر اميرنژاد» در سال 1365 در روستاي محمودآباد شهر ياسوج متولد شد؛ با توجه به محروميت‌ها و سختي‌هايي كه در روستا بود، اين شهيد با هوش و ذكاوت خود پيشرفت‌هاي تحصيلي قابل توجهي داشت.
اين شهيد فتنه پس از انتخابات، در رشته هوا و فضا در يكي از دانشگاه‌هاي تهران ادامه تحصيل داد و در دفتر بسيج دانشجويي نيز فعاليت‌هاي چشمگيري داشت.
وي سال گذشته، سال آخر تحصيلاتش را پشت سر مي‌گذاشت كه براي تحقيقات در زمينه هوا فضا به دانشگاه شهيد ستاري معرفي شد.
مادربزرگ شهيد اميرنژاد كه براي ديدار وي از ياسوج به تهران آمده بود، با نوه‌اش در ميدان آزادي قرار گذاشت تا او را ببيند ولي از آنجا كه محدوده خيابان آزادي به دليل تظاهرات و اغتشاشات بعد از انتخابات ناامن شده بود، ناصر اميرنژاد اين دانشجوي موفق و جوان نخبه بسيجي روز 30 خرداد ماه در اثر اصابت گلوله به ناحيه پهلو به شهادت مي‌رسد.

از موسوي و كروبي شكايت كرده‌ام
رشيد اميرنژاد پدر شهيد ناصر اميرنژاد از رزمندگان دوران دفاع مقدس است كه 44 ماه از عمر خود را در مناطق عملياتي بر عليه دشمنان انقلاب جنگيده است؛ وي بازنشسته هلال احمر بوده و اكنون به كشاورزي در روستاي محمودآباد ياسوج مشغول است.
اين پدر شهيد فتنه پس از انتخابات، داراي 3 فرزند پسر و يك فرزند دختر است كه آنها را بسيجي‌وار تربيت كرده است.
رشيد اميرنژاد  با بيان اينكه پسرم را به مقام ولايت هديه كردم، اظهار داشت: در اغتشاشات و فتنه 88 منافقان و مخالفان نظام مقدس جمهوري اسلامي به سوي فرزندم تيراندازي كردند و بنده از موسوي و كروبي و ديگر سران فتنه كه در حوادث پس از انتخابات نقش داشتند، شكايت كرده‌ام.
وي با بيان اينكه پرونده شكايت بنده از سران فتنه موجود است، ادامه داد: سران فتنه و مخالفان نظام به خاطر كارهايي كه بر عليه نظام انجام دادند، اصلاً پذيرفته نيستند و نبايد جايگاهي در نظام داشته باشند.

فتنه‌گران باعث مرگ فرزندم شدند
پدر شهيد بسيجي «ناصر اميرنژاد» از شهداي فتنه پس از انتخابات بيان داشت: سران فتنه موجب اختلافات و بي‌نظمي در كشور شدند، فتنه به پا كردند و باعث مرگ فرزندم كه سرباز انقلاب اسلامي بود، شدند.
وي خاطرنشان كرد: سران فتنه باعث شدند تا سلطنت‌طلبان و گروهك‌هاي مختلف از شرايط سوءاستفاده كنند و بنده از سران فتنه شكايت دارم و تقاضا دارم هر چه زودتر به اين شكايت رسيدگي شود.
اميرنژاد اضافه كرد: ما براي انقلاب و نظام جمهوري اسلامي در جنگ تحميلي زحمت كشيديم و سهمي‌ داريم و نبايد اجازه دهيم سران فتنه به خاطر منافع خود، خون شهدا و زحمات رزمندگان را پايمال كنند.

از قوه قضائيه تقاضا دارم سران فتنه را به ميز محاكمه بكشاند
وي با دعوت خانواده شهداي فتنه پس از انتخابات به مطالبه حق فرزندان شهيد خود،‌ گفت: تمام خانواده‌هاي شهداي پس از انتخابات بايد براي خونخواهي فرزندان خود به پا خيزند و از قوه قضائيه تقاضا دارم سران فتنه را پاي ميز محاكمه بكشاند.
پدر شهيد بسيجي «ناصر اميرنژاد» از شهداي پس از انتخابات با بيان اينكه علت تأخير در محاكمه فتنه‌گران را نمي‌دانم،‌ افزود: در حال حاضر قوه قضائيه زبان گوياي ما است و بايد در محاكمه سران فتنه هر چه زودتر اقدام كند.

نقش امروز سران فتنه همچون طلحه و زبير در دوران اميرالمؤمنين (ع) است
وي اظهار داشت: سران فتنه ديگر نبايد جايگاه اجتماعي در نظام مقدس جمهوري اسلامي داشته باشند و بايد از نظام محو شوند؛ اگر زماني سران فتنه براي انقلاب زحمت كشيدند، اكنون مانند طلحه و زبير شده‌اند.
اميرنژاد با بيان اينكه سران فتنه به بهانه منشور برادري امام (ره) يا هر روش و به هر شكلي مي‌خواهند خود را وارد نظام كنند، اظهار داشت: چهره موسوي و كروبي اكنون براي مردم شناخته شده است ولي كساني در پشت صحنه هستند كه در فتنه 88 نقش داشتند و آنها نيز بايد محاكمه شوند.

اجازه نمي‌دهيم دشمنان نظام حتي از عكس شهدايمان سوءاستفاه كنند
وي در خصوص علل عدم انتشار عكس شهيد ناصر اميرنژاد، بيان داشت: اگر عكس شهيد منتشر شود، دشمنان روي اين عكس مانور مي‌دهند و تبليغاتي به نفع خود خواهند داشت.
پدر شهيد «ناصر اميرنژاد» از شهداي پس از انتخابات خاطر‌نشان كرد: پسرم نخبه فكري و دانشگاهي بود و دشمنان مي‌خواهند عليه نظام تبليغات كنند و بگويند نظام ايران نخبه‌كش است و ما اجازه نمي‌دهيم آنها به اهدافشان برسند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.