جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۲۸ فروردین ۹۴ | ۱۰:۵۶
شبکه تلویزیونی العالم:

یمن زیر بمباران هواپیماهای سعودی

جنگنده های عربستان مناطق مختلف صنعاء پایتخت یمن ، استان عمران و عطان را بمباران کردند.


201556160856_yaman

جنگنده های عربستان مناطق مختلف صنعاء پایتخت یمن ، استان عمران و عطان را بمباران کردند.

شبکه تلویزیونی العالم درخبری فوری اعلام کرد: جنگنده های عربستان مناطق مختلف صنعاء، پایتخت یمن را بمباران کردند. شبکه تلویزیونی المسیره نیز درخبری فوری اعلام کرد: جنگنده های عربستان منطقه عطان دریمن را بمباران کردند.
همچنین جنگنده های متجاوز عربستان سعودی یک پمپ بنزین را دربازار محلی در منطقه حوث استان عمران بمباران کردند.

در این حمله تجاوزکارانه جنگنده های عربستان سعودی ده ها شهروند یمنی شهید و زخمی شدند. همچنین مسافران در یکی از مسیرهای مواصلاتی هدف حملات هوایی قرار گرفتند.

یک شهروند یمنی گفت، امروز جنایت بزرگی بسیار علیه مردم یمن در این منطقه صورت گرفت. متجاوزان شهروندان یمنی را در منطقه الحوث هدف قرار دادند. در این بمباران کودکان و افراد مسن زیادی شهید شدند. ما به شدت این اقدامات جنایتکارانه را محکوم می کنیم.

یک جوان یمنی در این باره گفت: مردم عادی که پس از نماز عشاء در حال رفت و آمد بودند هدف بمباران هواپیماهای عربستان سعودی قرار گرفتند.

وی افزود: یک خانواده ده نفر که سوار بر این خودرو بودند، شهید شدند. شماری دیگر در کنار پمپ بنزین شهید شدند.اجساد شهدا تکه تکه شدند، برخی شهدا قابل شناسایی نیستند. جنایتکاران آل سعود همه را هدف قرار می دهند.

یک جوان یمنی در این باره گفت: جنایتکاران آل سعود و آمریکایی ها مردم غیر نظامی را هدف قرار می دهند. آنها مناطق مسکونی، مغازه های مردم، مراکز تجاری و بازارهای عمومی را هدف قرار می دهند.وی افزود: شمار زیادی از اجساد شهدا کاملا سوخته است.

یکی از مجروحان حملات تجاوزکارانه سعودی ها گفت، آنها مردم عادی را هدف قرار دادند. آنها مردم غیر نظامی را بمباران کردند.

خداوند مردم یمن را بر عربستان و کشورهای عربی پیروز کند. خداوند انتقام ما را از آنها بگیرند. سعودی ها جنایتکارند.

دشمن ملت یمن به جنایت هایش ادامه می دهد. آنها به طور روزانه علیه مردم بیگانه مرتکب کشتار می شوند. صبر ملت یمن بزودی لبریز خواهد شد و پاسخ آنها را خواهند داد.
جنگجویان قبایلی یمن روز پنجشنبه یک پایانه نفتی مهم را در جنوب شرق این کشور تصرف کردند.القاعده روز پنجشنبه یک فرودگاه را در جنوب شرق یمن تصرف کرد.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: