دوشنبه 22 نوامبر 10 | 11:43

طرح سؤال از رئيس‌جمهور برای اختلاف ميان قواست

در پي انتشار اخباري مبني بر طرح سوال از رئيس جمهور در صحن علني مجلس از سوي چند نماينده مجلس از جمله باهنر،حسن غفوري فرد،حميد رضا فولادگر ، توكلي و پاپري مقدم در گفتگو با اين نمايندگان صحت و سقم خبر سوال از رييس جمهور در صحن علني مجلس را جويا شدیم که ضمن تکذیب چنین خبری تصريح كردند: طرح سئوال از رئيس‌جمهور براي اختلاف ميان قواست.


در پي انتشار اخباري مبني بر طرح سوال از رئيس جمهور در صحن علني مجلس از سوي چند نماينده مجلس از جمله باهنر،حسن غفوري فرد،حميد رضا فولادگر ، توكلي و پاپري مقدم در گفتگو با اين نمايندگان صحت و سقم خبر سوال از رييس جمهور در صحن علني مجلس را جويا شدیم که ضمن تکذیب چنین خبری تصريح كردند: طرح سئوال از رئيس‌جمهور براي اختلاف ميان قواست.

غفوري فرد: طرح سوال از رئيس جمهور كذب مي باشد
در همين ارتباط عضو كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي که نامش در بين امضاء کنندگان طرح سوال از رييس جمهور آمده است، گفت: طرح سوال از رئيس جمهور و امضا آن از سوي نمايندگان صحت ندارد و تا كنون هيچ بحثي در اين خصوص مطرح نشده است.
حسن غفوري فرد نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: خبرهاي درج شده در برخي خبرگزاريها مبني بر طرح سوال مجلس از رئيس جمهور صحت ندارد و كذب محض مي باشد.
وي مجددا تاکيد کرد: هرگز چنين طرحي در مجلس مطرح نبوده است و اين خبر صحت ندارد.

حميدرضا فولادگر : طرح سوال از رئيس جمهور جدي نيست
همچنين در ادامه نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، که او نيز نامش در بين امضاء کنندگان طرح سوال از رييس جمهور آمده است گفت: اين مطلب را نه تائيد مي كنم و نه تكذيب چرا كه هنوز روند قانوني طرح سوال از رئيس جمهور طي نشده است.
حميدرضا فولادگر افزود: زمزمه هاي طرح سوال مجلس از رئيس جمهور، طي دو سال گذشته مطرح بوده و مسئله جديدي نيست و هنوز مراحل قانوني خود را طي نکرده است. وي تصريح كرد: طرح استيضاح رئيس جمهور هرگز به صورت رسمي مطرح نشده و اين خبر را به جد، تکذيب مي کنم.

باهنر: امضاي نامه سوال از رئيس جمهور را تكذيب مي كنم
در ادامه سخنگوي فراكسيون اصولگرايان گفت: امضاي نامه سوال از رئيس جمهور را به شدت تكذيب مي كنم.
محمدرضا باهنر نماينده مردم تهران با بيان اين مطلب افزود: خبر امضاي نامه سوال از رئيس جمهور توسط برخي نمايندگان تنها در راستاي ايجاد اختلاف ميان قوا مطرح شده است. وي تأكيد كرد: خبر امضاي نامه سوال از رئيس جمهور را به شدت تكذيب مي كنم و چنين دست خبرهايي تنها با هدف اختلاف افكني ميان دولت و مجلس مطرح مي شود و كذب محض است.

پاپري مقدم : بنرهاي منتشر شده در خصوص طرح سوال از رئيس جمهور كذب محض مي باشد
در ادامه عضو كميسيون شوراها و امور داخلي مجلس شوراي اسلامي که نام وي نيز در بين امضاء کنندگان طرح سوال از رييس جمهور آمده است، گفت: خبرهاي منتشر شده در خصوص طرح سوال از رئيس جمهور صحت ندارد و هيچ يك از نمايندگان چنين طرحي را امضا نكرده اند.
ايوب پاپري مقدم نماينده مردم دشستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: خبرهاي منتشر شده در برخي از خبرگزاري ها در خصوص طرح سوال از رئيس جمهور در مجلس و امضا آن از سوي نمايندگان صحت ندارد و تاكنون چنين بحثي در اين خصوص در مجلس مطرح نشده است.
وي با بيان اينكه طرح سوال از رئيس جمهور را امضا نكرده است، خاطر نشان كرد: طرح استيضاح رئيس جمهور هرگز به صورت رسمي مطرح نشده و اين خبر را به جد تكذيب مي كنم.

توكلي: طرح سئوال از رئيس جمهور از پايه بي اساس است
همچنين در همين ارتباط عضو كميسيون برنامه و بودجه در مجلس شوراي اسلامي،گفت: طرح سئوال نمايندگان از رئيس جمهور و امضاء آن از سوي 40 تن از نمايندگان از پايه بي اساس است و كذب محض مي باشد.
احمد توكلي نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي پيرامون خبرهاي منتشر شده در برخي از خبرگزاريها در خصوص طرح سئوال نمايندگان از رئيس جمهور،گفت: اين خبر صحت ندارد و تاكنون هيچ طرح و بحثي در اين خصوص در مجلس مطرح نشده است.
نماينده مردم تهران درمجلس شوراي اسلامي كه نامش در بين امضا كنندگان طرح سئوال از رئيس جمهور آمده است، اذعان داشت: اين مطلب را تاييد نمي‌كنم زيرا هيچ گونه طرحي در خصوص سوال از رئيس جمهور در مجلس مطرح نشده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.