دوشنبه 20 آوریل 15 | 09:42

ادعای عجیب سرکرده فرقه انحرافی حلقه

محمدعلی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه که در زندان به سر می‌برد به تازگی در تماس تلفنی با وکیل خود مدعی شده از وی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت شده است.


139311191023488624696173

محمدعلی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه که در زندان به سر می‌برد به تازگی در تماس تلفنی با وکیل خود مدعی شده از وی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت شده است.

سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع رئیس فرقه انحرافی حلقه  درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار داشت: در تماس اخیری که با آقای طاهری داشتم، وی مدعی بود با وی تماس گرفته شده و خواسته‌اند خود را برای یک مناظره تلویزیونی آماده کند.

وی اضافه کرد: موکلم گفت در صورتی حاضر است در این مناظره شرکت کند که با قید وثیقه آزاد شود و برای حضور در مناظره به منابع دسترسی داشته باشد.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا دادگاه از طاهری چنین درخواستی داشته است؟ گفت: دادگاه چنین درخواستی نداشته و موکلم مدعی است کارشناس پرونده از او خواسته خود را برای حضور در یک مناظره تلویزیونی آماده کند.

وکیل مدافع طاهری در پاسخ به این سئوال که آیا دادگاه زمان جدیدی برای رسیدگی به پرونده موکلش تعیین کرده یا خیر؟ افزود: هنوز تاریخ جدیدی تعیین نشده است.

به گزارش تسنیم، اواخر اسفند‌ماه سال گذشته قرار بود دادگاه رسیدگی به پرونده طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه به اتهام افساد فی‌الارض در شعبه 28 دادگاه انقلاب برگزار شود، اما با درخواست استمهال متهم برگزاری جلسه محاکمه به تاریخ دیگری موکول شد.

طاهری به اتهام توهین به مقدسات و بیان مطالبی که هیچ‌گونه تخصصی در آنها نداشته و ادعای الهام و دریافت آگاهی و ارائه این دریافت‌ها به دیگران توسط دادگاه عمومی و انقلاب تهران به 5 سال حبس تعزیری محکوم شد.

طاهری پیشتر از سوی دادگاه انقلاب به اتهام توهین به مقدسات، مداخله غیرقانونی در امور پزشکی و درمان بیماران، ارتکاب فعل حرام و رابطه نامشروع با لمس نامحرم، استفاده غیرمجاز از عناوین علمی(دکتر و مهندس)، ضاله بودن کتب و آثار وی و افساد فی‌الارض به 5 سال حبس، پرداخت 900 میلیون تومان جزای نقدی و 74 ضربه شلاق محکوم شده است.

اتهام افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد که قبلا با نقص دادگاه برای رفع نقص به دادسرا بازگشته بود، همچنان مفتوح و قرار است دادگاه تاریخ جدیدی برای رسیدگی به این بخش از پرونده سرکرده فرقه انحرافی حلقه تعیین کند.

اخیرا نیز 12 نفر از مسترهای فرقه انحرافی عرفان حلقه، در مجموع به 24 سال زندان و پرداخت 100 میلیون تومان جریمه به دلیل تحصیل مال نامشروع محکوم شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.