سه‌شنبه 23 نوامبر 10 | 15:06

سه جریان فتنه گران در آستانه هدفمندی یارانه‌ها

با نزدیک شدن به زمان اجرایی شدن طرح تحول اقتصادی به خصوص هدفمندی یارانه‌ها و نیز نزدیک شدن به ایام روز دانشجو در سالگرد 16آذر، سه پیاده نظام جریان فتنه88 قصد برپایی فتنه اقتصادی، سیاسی دارند. در این ایام سه جریان مختلف را می توان واکاوی کرد که هرکدام هرچند در خطی جبهه ای متفاوت اما در یک جهت قصد فتنه انگییزی دارند.


پس از وقایع فتنه88 که در نهایت به نفع ملت ایران به پایان رسید، مهره های سوخته این جریان در بازه‌های زمانی مختلف به دنبال راه‌اندازی برنامه‌ای جدید بوده که هربار به علت بصیرت افزایی ملت ناکام ماند.

با نزدیک شدن به زمان اجرایی شدن طرح تحول اقتصادی به خصوص هدفمندی یارانه‌ها و نیز نزدیک شدن به ایام روز دانشجو در سالگرد 16آذر، سه پیاده نظام جریان فتنه88 قصد برپایی فتنه اقتصادی، سیاسی دارند.

در این ایام سه جریان مختلف را می توان واکاوی کرد که هرکدام هرچند در خطی جبهه ای متفاوت اما در یک جهت قصد فتنه انگییزی دارند.

میرحسین موسوی که به نامه نویس مناسبت های مختلف تقویمی شهره شده است اینبار نیز در آستانه 16آذر در نامه ای تلویحی به یاران بیشمار! خود برخی طرح های از پیش نوشته شده را گوشزد کرده است.

موسوی در این نامه تهدید آمیز خود می نویسد: “… پیش از این شاهد بوده ایم که به گواه تصاویری که ضبط شده است، مأموران امنیتی و افراد موسوم به لباس شخصی، خودروها و موتورسیکلت ها را می سوزانند، شیشه ها را خرد و ساختمان ها را تخریب می کنند، و با بی شرمی، معترضان را متهم به انجام آن می کنند.”

کاندیدای شکست خورده انتخابات با بیان فراخوان جهت برپایی مجدد اعتراضات در 16آذر در حالیکه نوید اغتشاشات دوباره را به یاران خود می دهد با فرار رو به جلو از همین اکنون تخریب امکانات عمومی و ایجاد بحران را در این اغتشاشات به گردن ماموران دولتی می اندازد و به قول معروف دست پیش گرفته تا پیشاپیش خود را از هرگونه آشوب طلبی تبرئه سازد.

از طرف دیگر همزمانی نامه‌ی مهدی هاشمی رفسنجانی به سخنگوی قوه قضائیه با نامه فراخوان آشوب میرحسین موسوی در سالگرد 16آذر و طرح ادعاهای مشابه در این نامه ها نیز جای تامل دارد.

جائیکه مهدی هاشمی در نامه خود می نویسد: “چون مطمئنم یک دادگاه عادل منع تعقیب صادر خواهد کرد و تهمت‌زنان رسوا خواهند شد.”!

مهدی هاشمی به عنوان اپوزسیون فراری خارج از کشور و میرحسین موسوی به عنوان اپوزسیون داخلی در کنار برخی نمایندگان مجلس بی بصیرت در فتنه88 که اکنون طرح سوال از رئیس جمهور را آماده می کنند، هر سه قطعات پازلی هستند که قصد راه اندازی فتنه جدیدی را دارند.

به نظر می رسد همزمانی این وقایع طرحی برای فشار مجدد به ملت در آستانه هدفمندی یارانه ها باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.