چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۴ | ۲۲:۱۱

یوم النکبه جوانان انقلابی و آرمان فلسطین

مردمسالاری دینی امروز به عنوان رسوا کننده تز‌های حکومت‌داری اسلامی آمریکایی می‌تواند الگویی برای مطالبه‌گری ملت‌های مسلمان از حاکمانشان برای تحقق دستورات اسلام و مبارزه با صهیونیسم و آمریکا باشد لذا بر ماست که با بهره‌گیری از تمام توان تبلیغی خود چه در رسانه و چه با بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی و موبایلی و….نه تنها مردم مستضعف کشورهای اسلامی را با اصل اسلام و رهایی از تحجر و وهابی‌گری منادیان اسلامی آمریکایی آشنا کنیم


امسال در حالی شصت و هفتمین سالگرد تاسیس رژیم اشغال‌گر قدس می‌رسیم که در طول این‌سالها جوانان آرمان‌گرای انقلابی  نامشان با مبارزه با رژیم صهیونیستی گره خورده است. چه در سال‌های دهه سی که  سیدمجاهد آقا مجتبا نواب صفوی هزاران نفر را برای آزادی قدس در ایران ثبت نام کرد و با حضور و سخنان انقلابی در کنگره‌های جهان اسلام به تهییج افکار عمومی  برای مقابل با این ولد نامشروع آمریکا و انگلیس پرداخت تا آغازین روزهای انقلاب کبیر اسلامی ملت ایران که امام راحل از نابودی این رژیم جنایتکار را در کنار مبارزه با رژیم شاهنشاهی مطرح نمود تا سال‌های دفاع مقدس که چه آن هنگام که با اعزام قوات محمد رسول‌الله به لبنان می‌خواست به جهاد با دشمن صهیونیستی بپردازد و چه وقتی که امام راه قدس را گذر از  کربلا دانست.

بروز بیداری اسلامی در سال‌های اخیر و ناکامی انقلابات مردمی در برخی مناطق و مواضع ضد وحدتی برخی جریانات انقلابی بر ضد ایران و تشیع به علاوه شانتاژ رسانه‌ای که روی آن صورت گرفته است در برخی موارد موج دلسردی را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را ایجاد کرده است موج سواری تشیع انگلیسی در این مسیر نیز کم ثر نبوده است. از سوی دیگر تصدی‌گری برخی نهادهای دولتی و انقلابی برای فعالیت‌ در جهت آرمان فلسطین به جای حمایت کردن از فعالان مردمی این حوزه سبب شده است بسیاری از فعالان این حوزه بخواهند کار را به دولتی‌ها واگذارند و خود به فعالیت دیگری مشغول شوند این دو به مثابه دو لبه قیچی آرمان فلسطین و فعالیت‌های مردمی در این حوزه را تهدید می‌کند. فعالان مردمی انقلاب اسلامی این روزها بیشتر از هر زمان وظیفه دارند تا رویارویی دشمن صهیونیستی را با آرمان‌های انقلاب اسلامی از یک سو و مردم ایران را از سوی دیگر برای افکار عمومی نمایان کنند و معطل برگزاری راهپیمایی روز قدس نشوند.

امروز حمله آل سعود به مردم مظلوم و مستضعف یمن که در این سال‌ها از بارزترین حامیان جریان مقاومت در فلسطین و لبنان بوده و آماده جهاد علیه اسرائیل بوده و هستند روی دیگر هم‌پیمانی آل سعود و آل صهیون است اگر دیروز اسرائیل با چراغ  سبز پادشاه سعودی به غزه و جنوب لبنان حمله می‌کرد امروز پادشاه جدید سعودی خود مستقیما به کودک کشی در یمن  می‌پردازد. از همین روست که آنگونه که امام عظیم الشان در پیام قطع‌نامه مطرح کرد باید وظیفه خود را در قبال عملیاتی کردن آن انجام دهیم که می‌فرماید:

« ما اين واقعيت و حقيقت را در سياست خارجى و بين‌الملل اسلامى مان بارها اعلام نموده ايم كه درصدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و كم كردن سلطه جهانخواران بوده و هستيم. حال اگر نوكران امريكا نام اين سياست را توسعه طلبى و تفكر تشكيل امپراتورى بزرگ مى گذارند، از آن باكى نداريم و استقبال مى كنيم. ما درصدد خشكانيدن ريشه هاى فاسد صهيونيزم، سرمايه دارى و كمونيزم در جهان هستيم. ما تصميم گرفته ايم، به لطف و عنايت خداوند بزرگ، نظامهايى را كه بر اين سه پايه استوار گرديده اند نابود كنيم، و نظام اسلام رسول اللّه- صلى اللّه عليه و آله و سلم – را در جهان استكبار ترويج نماييم. و دير يا زود ملتهاى دربند شاهد آن خواهند بود. ما با تمام وجود از گسترش باجخواهى و مصونيت كارگزاران امريكايى ، حتى اگر با مبارزه قهرآميز هم شده باشد، جلوگيرى مى كنيم. انشاءاللّه ما نخواهيم گذاشت از كعبه و حج، اين منبر بزرگى كه بر بلنداى بام انسانيت بايد صداى مظلومان را به همه عالم منعكس سازد و آواى توحيد را طنين اندازد، صداى سازش با امريكا و شوروى و كفر و شرك نواخته شود. و از خدا مى خواهيم كه اين قدرت را به ما ارزانى دارد كه نه تنها از كعبه مسلمين، كه از كليساهاى جهان نيز ناقوس مرگ امريكا و شوروى را به صدا درآوريم. »

مردمسالاری دینی امروز به عنوان رسوا کننده تز‌های حکومت‌داری اسلامی آمریکایی می‌تواند الگویی برای مطالبه‌گری ملت‌های مسلمان از حاکمانشان برای تحقق دستورات اسلام و مبارزه با صهیونیسم و آمریکا باشد.لذا بر ماست که با بهره‌گیری از تمام توان تبلیغی خود چه در رسانه و چه با بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی و موبایلی و….نه تنها مردم مستضعف کشورهای اسلامی را با اصل اسلام و رهایی از تحجر و وهابی‌گری منادیان اسلامی آمریکایی آشنا کنیم که مردمان و جوانان جهان چه امریکایی‌ها و اروپایی‌ها که آسیا و اقیانوسیه و… را با چهره حقیقی اسلام اشنا کنیم و بگوییم که در مدل حکومت داری اسلامی جمهوریت و مردمسالاری موضوعیت دارد و از همین روست که معتقدیم تمامی مردمان جهان این حق را دارند که بتوانند سرنوشت خود را در دست بگیرند در نتیجه و لاجرم مردمانی که فلسطین متعلق به ان‌هاست هم از این حق برخوردارند که بتوانندبا هر مرام و مذهبی که هستند اعم از مسلمان و یهودی و مسیحی در رفراندوم خود تصمیم بگیرند و مسلم ان روز که رای مردم هویدا باشد پایان غصب فلسطین و آزادی قدس شریف خواهد بود.

  1. ناشناس
    ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

    برادر صالح

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: