پنج‌شنبه 25 نوامبر 10 | 09:22

بیانیه شاه پسندانه

طرح ریختمند کردن سوبسیدها می رود تا به مرحله فینال برسد. گرچه برای این میرزا از فینال هم عبور کرده موجودی بلوکه شده‎مان را به واسطه مدد الهی و ملائکه مقربش خارج کرده، به مصرف رساندیم و اکنون به گمانم از هضم رابع هم گذشته باشد.


یکم- طرح ریختمند کردن سوبسیدها می رود تا به مرحله فینال برسد. گرچه برای این میرزا از فینال هم عبور کرده موجودی بلوکه شده‎مان را به واسطه مدد الهی و ملائکه مقربش خارج کرده، به مصرف رساندیم و اکنون به گمانم از هضم رابع هم گذشته باشد. خودم احتمال می دهم امدادی در کار نبوده و سیستم شان موقتاً دچار کرم اکتاکس نت گردیده، کرم به نفع ما وارد عمل شده بعید نیست کرم مهربان مذکور از خودمان باشد. القصه همان موقع جوگیر شده، قضیه را به جمیع رفقا اسمس نمودیم لیکن چیزی نگذشته بود که به القابی چون “کذّاب، چوپان دروغگو، عمروعاص، عمر سعد و سایر شخصیت های تاریخی ملقب، تازه ملتفت شدیم که قضیه عمومیت نداشته کار کار انگلیس ها و کرم مزبور بوده. شما هم اگر کرم دارید امتحان کنید ضرر ندارد.

دویم- دیشب خواب دیدم بیت الله الحرام درسته به دست ایرانیان افتاده، یک شیخ ایرانی به امامت ایستاده، نماز ایرانی میگزارد و خطبه شیعی می راند و حجاج سنی و شیعی یکپارچه اقتدا نموده اند. شرطه ها هم کاری به مناسک شیعی نداشتند و عوض هل دادن حاجیان و کوبیدن سجاده بر سر آنان، مثل آدم نظم مقرر می کردند. اگر گنهکار نبودم و سر دلم پر نبود این خواب یحتمل تعبیر می شد بر اینکه تفکر انقلاب اسلامی ایرانیان بعد از هلاکت شاه حجاز – که اکنون در بستر مرض الموت در انتظار ملک الموت به سر می برد- نشت خواهد کرد به حجاز و فلسطین و بیت اقصی و تلابیب و احیاناً واشینغتن دی سی که در این صورت این همان انقلاب جهانی موعود خواهد بود ان شاء الله.

سیم- این فیلم عظیم سلیمان بن داوود قدری اجنه اش زیاد است و مهر 16+ هم ندارد تا آدم، طفل صغیر را همراه نبرد و اوساط فیلم بلند نشود با بچه ها از صالون خارج شود خوفاً از این که زهدان بچه بترکد. آخر هرچه در قرآن موجود است را که نمی توان به تصویر کشید. فی المثل در مصحف شریف آمده است که شیاطین برای سلیمان، محراب و مجسمه و ظروف بزرگ مانند حوضچه ها و دیگ های چسبیده به زمین می ساختند: “یعملون له ما یشاء من محاریب و تماثیل و جفان کالجواب و قدور راسیات” خود مفسران هم در معنی این فقرات مانده اند چه برسد به ما که تصویر کنیم آنها را. فیلم اساساً هالیوودی است. ارباب حلقه هاست. آسمان انگار خورشید ندارد. لندن است. یک چیزی شده میان فیلم حضرت مریم و ارباب حلقه ها ولو چشم بادامیان کروی کارهایش را کرده باشند. من ربع فیلم را بیشتر ندیدم اما هوش تحلیلی ام گفت تا ته همین است. اگر همین طور پیش برود کم کمک بهشت و جهنم را هم میخواهند به فیلم دربیاورند و عرش الهی را بلرزانند. آخر ما از قرآن چه میفهمیم که عمده اش ماورای طبیعت است و از حوزه حس خارج؟ اجنه دیگ های بزرگ را به چه منظوری برای سلیمان میساختند؟ نمی دانیم. کتاب موثق تاریخی دارید از آن زمان که فیلم اش می کنید؟ از تورات کمک می گیرید یا از انجیل؟ پناه بر خدا. حالا یک احسن القصص در قرآن هست که داستان یوسف باشد و به رغم زوایای پنهانی که برای بشر فهم ناپذیر است به زور توانستیم فیلمش کنیم اما دیگر سلیمان و سوره جن و تعقیب اجنه توسط شهاب سنگها و اجنه ای که از شنیدن قرآن خوششان آمد را بی خیال شوید اینها در حوزه ریاست خداوند است و ما را مثل سایر حوزه های ریاست راهی بدان نیست.

چهارم- دود تحریم ها به چشمان چه کسی می رود؟ الف- ایران؟ ب- توتال و شل؟ ج- مقاطعه کاران انگلیزی؟ د- عمه اینجانب؟ ه- شرکت های کروی؟ و- شرکت نفطی بی پی؟ ز- بانک های امارات؟ ح- بندر بن سلطان؟ ط- شرکت های جرمانی؟ ی- آل سعود؟ ک- سامسونج و ال جی و سونی؟ کدام؟

پنجم- بیانیه اخیر را چه کس یا کسانی خواند(ند)؟ الف- ممدآقای خیاط؟ ب- حسن آقای خشکشو؟ ج- مجری نوبت شما؟ د- منوشه امیر نخواند اما کپی پیست کرد در بالاترین؟ ه- سپهبد اتابک شاه دوست که موقع فتنه، حوالی آزادی با کراوات رنگ و رو رفته‎ی هدیه اعلیحضرت همایونی پیدایش می شود؟ و- رجوی عنقریب مرحوم؟ ز- اعضای چت روم سبزی خورشتی؟ کی؟

ششم- شاه محتضر حجاز از درون بستر مرگ برای عراقیون چاپار فرستاد که بیایید اینجا به توافق برسید لیکن اهالی عراق اعلان کردند: نظراً بما سبق من مساعداتکم الشّریّة التی انهدمت وحدة العراق و اهله، نشکر مساعیکم و نعتذر من الحضور فی الحجاز لکی تتشکل دولة العراق فی نفس العراق بدون مداخلة الاجانب و الجار الجنب یعنی الدایة الالطف من الاُمّ. سوف نلاقیکم فی البرزخ جنب الدوزخ ان شاء الله.

  1. mariposa
    26 نوامبر 2010

    کلا بعد این همه صری کبری چیدن چی میخواستی بگی ؟ ما که نفهمیدیم!!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.