یکشنبه 31 می 15 | 12:49

فیلم: همخوانی هزاران‌ بروجردی‌ با حامد زمانی

صدها نفر از جوانان و اقشار مختلف مردم بروجرد در آیین جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) در میدان غزه این شهر حضور یافتند. حامد زمانی خواننده جوان کشور در این آیین از ترانه حضرت علی اکبر(ع) برای نخستین بار با اجرای زنده رونمایی کرد که مورد استقبال پرشور جوانان قرار گرفت.


صدها نفر از جوانان و اقشار مختلف مردم بروجرد در آیین جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) در میدان غزه این شهر حضور یافتند. حامد زمانی خواننده جوان کشور در این آیین از ترانه حضرت علی اکبر(ع) برای نخستین بار با اجرای زنده رونمایی کرد که مورد استقبال پرشور جوانان قرار گرفت. جوانان بروجردی در آیین جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) با دردست داشتن پلاکاردهایی خواستار مبارزه با اسراییل شدند. همچنین پیش از این نیز استقبال بیش از ده ها هزار نفری مردم سبزوار در یادواره شهدا، جوشش مردم را برای حمایت از موسیقی انقلاب را خبر می داد.+

این حمایت های مردمی که حتما برای بسیاری از فعالان موسیقی کشور قابل تصور نیست در کنار همه بزرگنمایی های کنسرت های تهرانجلسی با صندلی های خالی رقم می خورد. صراحت در بیان محتوای انقلابی و استقبال عموم مردم از رویش های نسل نو موسیقیِ متعهد به مضامین انقلاب شاید پاسخی به دلایل انتقاد و محدودیت های مردم از برگزاری کنسرت های تهرانجلسیِ غیر مرتبط با مساله های عموم مردم کشورمان باشد.
از مهمترین برجستگی این رویداد عظیم و باشکوه همراهی خواسته ی مردم و محتوای موسیقی برای استقلال و پیشرفت کشور است که به نحوی مسئولیت حقیقی موسیقی کشور را گوشتزد می کند. به دست گرفتن مطالبات ملت از مذاکره کنندگان دولت و شعارهای انقلابی پر کننده فضای پر شور این رویداد عظیم بود.

.
«به آمریکا بی اعتماد هستیم»، «در سایه تهدیدات مذاکره بی معناست» و «گرگ گرگ است، مرگ بر آمریکا» از دیگر دست نوشته های جوانان در این آیین ده هزار نفری مردم بود. موج پیوستن مردم در حمایت از موسیقی انقلاب پس از سبزوار و بروجرد همچنان ادامه دارد…

فیلم زیر گوشه ای از حماسه باشکوه مردم در انتقاد به روند مذاکرات و در حمایت از استقلال و عزت کشور می باشد.

دریافت

 1. علی
  4 ژوئن 2015

  فکر کردم شو خارجی هست. هیچ تفاوتی بین این کلیپ با کنسرت های جاز خارجی نیست مگر متنش؟!!!!!!

  • ....
   5 ژوئن 2015

   شما هم خیلی بزرگش میکنید برادر،شعر انقلابی میخواند و مردم هم همراهی میکنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.