شنبه 27 نوامبر 10 | 19:14

آزمایش داروهای غیرمجاز روی اسرای فلسطینی

رییس انجمن اسرای فلسطینی فاش کرد: رژیم صهیونیستی داروهای غیرمجاز را روی اسرای فلسطینی در بند این رژیم آزمایش می‌کند. “قدوره فارس”،‌ رییس انجمن حمایت از اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی داروهای غیرمجاز را روی اسرا فلسطینی آزمایش می‌کند و تاکنون 90 درصد اسرای دربند این رژیم به علت شرایط بد بازداشتگاه‌ها به […]


رییس انجمن اسرای فلسطینی فاش کرد: رژیم صهیونیستی داروهای غیرمجاز را روی اسرای فلسطینی در بند این رژیم آزمایش می‌کند.

“قدوره فارس”،‌ رییس انجمن حمایت از اسرای فلسطینی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی داروهای غیرمجاز را روی اسرا فلسطینی آزمایش می‌کند و تاکنون 90 درصد اسرای دربند این رژیم به علت شرایط بد بازداشتگاه‌ها به انواع بیماری‌ها مبتلا شده‌اند.

وی افزود: شمار اسرای فلسطینی مبتلا به بیماری‌های خطرناک افزایش یافته است، زیرا صهیونیست‌ها داروهای غیر مجاز روی آنها آزمایش می‌کنند و این در حالی‌ست که شرایط زندان‌ها بسبار نامناسب است.

بیش از یک‌هزار اسیر بیمار فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در شرایط بسیار سختی به سر می‌برند و دست کم 200 تن از آنان به دلیل بیماری‌های صعب‌العلاج با خطر مرگ مواجه هستند.

این مقام فلسطینی همچنین تصریح کرد: این در حالی‌ست که مقامات تل‌آویو نیز به آزمایش داروهای غیرمجاز روی اسرای فلسطینی اذعان کرده‌اند.
از سوی دیگر “حلمی الاعرج‌” مدیر مرکز آزادگان فلسطینی نیز گفت: اسراییل همه اسرا را از لحظه بازداشت به ویژه هنگام بازجویی، شکنجه و آزار و اذیت می‌کند.

وی افزود : اسرای فلسطینی در شرایطی به سر می‌برند که در بسیاری از مواقع به وخامت جسمی و روانی آنان منجر می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.