دوشنبه 22 ژوئن 15 | 14:39

داعش هم مسابقه حفظ قرآن برگزار می‌کند!

گروه تروریستی داعش در آغاز ماه رمضان در مناطق تحت تسلط خود در سوریه و عراق اعلامیه‌هایی پخش کرده و از مسابقات حفظ قرآن با جوایزی شامل غنایم جنگی خبر داده است.


خبرگزاری فارس: داعش هم مسابقه حفظ قرآن برگزار می‌کند/ جوایز؛ غنایم جنگی به نقل از پایگاه خبری المنار لبنان،  داعش در پی آغاز ماه رمضان در مناطق تحت تسلط خود در سوریه و عراق اعلامیه‌های پخش کرده که در آنها علاوه بر تهنیت ماه مبارک رمضان از برگزاری مسابقه حفظ قرآن خبر داده است.

در این اعلامیه‌ها که توسط «دیوان تبلیغ و مساجد» داعش منتشر شده، این گروه ماه رمضان را به جنگجویان خود، همه دیوان‌های خلافتی و مراکز اداری تبریک گفته و از آغاز مسابقه حفظ قرآن از ابتدای ماه رمضان تا بیستم این ماه خبر داده است.

این گروه جنایتکار به شهروندان خود در این منطقه اعلام کرده که برای ثبت نام در این مسابقات باید به ائمه جماعاتی که در اطلاعیه مذکور نام آنها آورده شده مراجعه کنند و روز 21 ماه رمضان مسابقات آغاز شده و شب عید فطر جوایز داده خواهد شد.

گروه تروریستی داعش برای این مسابقه جوایزی نیز گذاشته است که از جمله آنها غنیمت‌های جنگی برای نفرات اول و دوم است و برای نفرات سوم تا دهم جایزه مبلغ مالی است که از 100 هزار لیره سوریه آغاز می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.