شنبه 27 ژوئن 09 | 10:24

فیلم روشنگرانه‌ای در قبال مدعیان تقلب در انتخابات

آن چه كه در كلیپ آمده گوشه ای از این تناقضات و توطئه هایی است. توطئه ها و خیانت هایی كه گستاخانه و خائنانه چهره منزه انقلاب را در جهان مكدر ساخت و تعدادی شهید و كشته و مجروح و خسارت به مردم تحمیل كرد. و از همه بالاتر نقطه برجسته انقلاب یعنی تكیه به آرای مردمی را مخدوش ساخت.


آشوب در تهران

آشوب در تهران

بعد از گذشت دو هفته از انتخابات شكوهمند و حماسی 22 خرداد هم چنان بازار شایعات و ابهام افزایی در نتیجه انتخابات از سوی عناصری معلوم الحال در داخل و خارج در جریان است. در این میان سایت ها و خبرگزاری ها و مسئولان برگزاری انتخابات جوابها و پاسخ هایی محكم و مبنایی نسبت به جعلی بودن و خائنانه بودن این مدعیات ارائه داده اند.

عملكرد دو ماه قبل از انتخابات كاندیدای معترض و ستادهای انتخاباتی و تریبونهای رسانه ای وی نشان دهنده جریان سازی و آماده سازی برای آشوب های خیابانی برای پوشاندن باخت قطعی شان داشت. نامه گستاخانه هاشمی رفسنجانی سه روز مانده به انتخابات نیز اعلام جنگ و فرمان حمله برای جوشش آتشفشان های ساختگی و از قبل تهیه شده بود.

در این میان آن چه جای تاسف و تألم دارد، این است كه علیرغم تاكیدات مستقیم و صریح رهبر معظم انقلاب در سخنرانی حرم امام و افادات قبلی ایشان مبنی بر احتمال ایجاد آشوب و و جود برنامه برای تلخ كردن ذائقه مردم، صدا و سیمای جمهوری اسلامی با رویكردی انفعالی با این موضوع برخورد كرد و فرصت را برای گسترش شایعات و از دست رفتن فضای رسانه ای به آشوبگران و ضدانقلاب خارج و داخل داد.

رفتار ثابتی كه در آن ابتدا موضوع نادیده گرفته شد و در قدم بعدی با انتشار جزئی و محدود و مبهم اخبار این وقایع سعی در جلوگیری از انكار و تخفیف این ماجرا بود. بعد از بالا گرفتن ماجرا نیز با دستپاچگی تمامی بخشهای خبری بسیج می شوند تا ثابت كنند مردم با بی قانونی و آشوب مخالف هستند. در صورتی كه ماجرای آشوبها در یك خیابان تهران رخ می داد و تسری آن به كل كشور و مردم اشتباه بود!

در گام بعد آن چه كه اتفاق می افتاد یك حركت برنامه ریزی شده برای فرار به جلو از فضاحت شكست انتخاباتی و جلوگیری از گسیل سیل مردم برای پالایش خط انقلاب و بازخوانی و مواخذه اهمال گران و مفسدان قبلی انقلاب بود. و صدا و سیما می بایست با افشای خطی كه از قبل انتخابات برای بر هم زدن نظم عمومی برنامه ریزی كرده اند مردم را نسبت به این توطئه روشن و آگاه نماید.

پروژه و توطئه ای كه اثبات آن نیاز به كار اطلاعاتی خاص نداشته و ندارد آن چه كه در بیانیه ها و اظهارات قبلی و بعدی این جریان قبل و بعد از انتخابات به صورت علنی گفته شده است شاهد این ماجراست.

آن چه كه در كلیپ آماده شده توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام آمده است، گوشه ای از این تناقضات و توطئه هایی است. توطئه ها و خیانت هایی كه گستاخانه و خائنانه چهره منزه انقلاب را در جهان مكدر ساخت و تعدادی شهید و كشته و مجروح و خسارت به مردم تحمیل كرد. و از همه بالاتر نقطه برجسته انقلاب یعنی تكیه به آرای مردمی را مخدوش ساخت.

لینک دانلود: با حجم بالا | با حجم پائین

 1. محمد
  27 ژوئن 2009

  خیلی فیلم خوبی بود.
  چند قسمتش کنید و در یوتیوب هم بگذارید.

 2. علی
  27 ژوئن 2009

  بسیار جالب بود. از این فیلم ها بیشتر منتشر کنید لطفا

 3. mina
  30 ژوئن 2009

  خوب بود بیشتر کار کنید ما در جبهه حق هستیم باید بیشتر کار کنیم.از درگیریها بیشتر بگذارید تا عواملشان را مردم ببینند. توکل به خدا

 4. رهنما
  5 جولای 2009

  كيفيت فيلم پايين بود (حتي اوني كه حجم زيادتر بود هم كيفيتش خوب نبود !)

 5. مسعود
  27 سپتامبر 2009

  خیلی جامع بود

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.