چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۰۲ تیر ۹۴ | ۱۸:۵۱

3 شیوه جدید اعدام قربانیان داعش در موصل

تکفیری‌های داعش که در جبهه‌های مختلف در عراق در حال شکست از نیروهای مسلح عراقی هستند، همچنان در استان نینوا و شهر موصل در حال انتقام‌جویی از مردم بی‌گناه عراقند. این گروه تروریستی با ادعای جاسوسی شهروندان منطقه تحت تسلط خود دست به اعدام آنها به شیوه‌های قرون وسطایی از جمله گردن زدن با شمشیر […]


تکفیری‌های داعش که در جبهه‌های مختلف در عراق در حال شکست از نیروهای مسلح عراقی هستند، همچنان در استان نینوا و شهر موصل در حال انتقام‌جویی از مردم بی‌گناه عراقند.

این گروه تروریستی با ادعای جاسوسی شهروندان منطقه تحت تسلط خود دست به اعدام آنها به شیوه‌های قرون وسطایی از جمله گردن زدن با شمشیر و به صلیب کشیدن و آویزان کردن اجساد افراد از دروازه و تیرهای برق و قطع اعضای بدن می‌کند.

تکفیری‌ها در این توحش به اعتقاد خود حتی ابتکار نیز به خرج می‌دهند به عنوان مثال جلادان داعش اردیبهشت گذشته، در موصل فردی را که ادعا می‌کردند، چند زن را کشته و اموال آنها را به سرقت برده، با استفاده از بلوک سیمانی اعدام کردند.

در جدیدترین اخبار واصله از استان نینوا، تکفیری‌ها، چند تن از شهروندان موصل را به اتهام جاسوسی برای نیروهای مسلح عراقی به شیوه‌های جدیدی اعدام کردند.

تکفیری‌ها در جدیدترین ویدئویی که با هدف ایجاد رعب و وحشت در مردم عراق از جنایات خود در موصل منتشر کرده‌اند، چند نفر از شهروندان عراقی را مجبور به اعتراف می‌کنند و پس از اعتراف تعدادی از آنها را در حالی که لباس نارنجی بر تن دارند بر یک خودرو سوار می‌کنند. سپس با آر پی جی آنها را هدف قرار می‌دهند.

دسته دیگری از این افراد را به اتهام جاسوسی، در یک قفس بزرگ قرار می‌دهند و سپس در استخر آنها را غرق می‌کنند.

دسته سوم را در یک فضای بیابانی، با دستهای بسته بر زمین می‌نشانند و گردنهای آنها را با طناب به یکدیگر وصل می‌کنند سپس با یک گلوله ضد تانک این قربانیان را هدف قرار می‌دهند.

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: