سه‌شنبه 23 ژوئن 15 | 19:05

تا یک ماه آینده حکم علاالدین قطعی می‌شود

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به این مطلب که تا یک ماه آینده حکم ساختمان علاالدین قطعی خواهد شد گفت: بخشی از مشکلات مربوط به این ساختمان ناشی از قصور شهرداری بوده است و خود شهرداری هم نسبت به بخشی از تقصیرات خود اذعان دارد.


خبرگزاری فارس: تا یک ماه آینده حکم علاالدین قطعی می‌شود/شهرداری خودش هم می‌داند قصور داشته است حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آخرین وضعیت پرونده علاءالدین به کجا رسیده است، گفت: این پرونده در شعبه‌ای که مطرح شده بود مورد رسیدگی قرار گرفت اما متأسفانه کارشناسان تعلل کردند و مبلغ خیلی کلان را به عنوان دستمزد کارشناسی اعلام کرده بودند که نمی‌دانم پشت پرده آن چه بود.

وی افزود: ما دیدیم برخی از مواردی که در قرار کارشناسی آمده هیچ ضرورتی نداشته، بنابراین برخی از آن موارد را حذف کردیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با تأکید بر اینکه قرار شد قضات شعب مربوطه تجدیدنظر کنند، گفت:‌ با مذاکره‌ای با اعضای شعب رسیدگی‌کننده داشتیم شاید ظرف یک ماه آینده رأی نهایی صادر شود.

حجت‌الاسلام منتظری خاطرنشان کرد: در مورد ساختمان علاءالدین پس از بررسی متوجه شدیم که بخشی از مشکلات مربوط به این ساختمان ناشی از قصور شهرداری بوده است و خود شهرداری هم نسبت به بخشی از تقصیرات خود اذعان دارد.

وی گفت: شهردار تهران به من گفت وقتی فهمیدم شهردار منطقه کوتاهی داشته با او برخورد کرده و برکنارش کردم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: