یکشنبه 28 نوامبر 10 | 17:36

پخش مجدد برنامه «ديروز، امروز، فردا»

سخنگوي فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس با اشاره به نشست امروز اعضاي اين فراكسيون با رئيس صدا و سيما از پخش سري جديد برنامه ديروز، امروز، فردا از اول محرم خبر داد.


حجت‌الاسلام حميد رسايي در حاشيه جلسه علني مجلس به خبرنگاران گفت كه فراكسيون انقلاب اسلامي در نخستين برنامه از دوره جديد فعاليت خود نشستي را با عزت‌الله ضرغامي رئيس سازمان صدا و سيما برگزار كرد.

وي افزود: در اين نشست كه علاوه بر 65 نفر از 90 عضو فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس هشتم، معاون پارلماني و مدير كل امور مجلس صدا و سيما نيز حضور داشتند، در خصوص مسائل مختلف مربوط به صدا و سيما بحث و تبادل نظر شد.

سخنگوي فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس گفت: در اين نشست 11 نفر از اعضاي فراكسيون ديدگاه‌ها، انتقادات و پيشنهادات خود را در باره رويكرد، فعاليت‌ها و برنامه‌هاي تلويزيون و راديو مطرح كردند و رئيس صدا و سيما نيز گزارشي درباره عملكرد مجموعه متبوع خود ارائه كرد.

رسايي افزود: در اين جلسه اعضاي فراكسيون بر لزوم بصيرت‌افزايي در صدا و سيما از طريق توليد برنامه‌هاي متنوع به ويژه نسبت به فتنه 88 تأكيد كردند.

وي ادامه داد: اعضاي فراكسيون با توجه به تبيين ابعاد فتنه بعد از انتخابات توسط رهبر معظم انقلاب بر لزوم راه‌اندازي مجدد برنامه‌هايي چون ديروز،امروز، فردا تاكيد داشتند كه آقاي ضرغامي وعده داد دور جديد اين برنامه پس از رفع برخي اشكالات از اول محرم آغاز خواهد شد.

رئيس كميته رسانه و هنر مجلس از تقدير اعضاي فراكسيون مجلس شوراي اسلامي از توليدات مذهبي صدا و سيما هم خبر داد و گفت كه اعضاي اين فراكسيون از برنامه‌هايي چون مختارنامه قدرداني و بر لزوم توليد برنامه‌هاي تاريخي با لحاظ مسائل شرعي تاكيد كردند.

رسايي افزود: از ديگر تاكيدات اعضاي فراكسيون انقلاب اسلامي در نشست مشترك با رئيس صدا و سيما ارتقاء كيفي شبكه‌هاي استاني و روشنگري نسبت به ماهيت و فعاليت شبكه‌هاي ماهواره‌اي بود كه نظام خانواده را هدف قرار دادند.

وي ادامه داد: همچنين در اين جلسه بر لزوم توجه به ورزش بانوان با رعايت مسائل شرعي تاكيد شد كه رئيس صدا و سيما قول مساعد داد اين موضوعات را پيگيري كند.

سخنگوي فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس گفت: عزت‌الله ضرغامي نيز در اين نشست پس از ارائه گزارشي از عملكرد رسانه ملي از انتقادات و پيشنهادات نمايندگان ملت استقبال كرد و برگزاري نشست‌هاي مشترك را مورد تاكيد قرار داد.

رسايي ادامه داد: در اين جلسه آقاي ضرغامي برخي انتقادات نمايندگان را پذيرفت و به برخي از نقدها نيز توضيحات خوبي ارائه داد و نسبت به اجراي برخي پيشنهادات نيز اعلام آمادگي كرد و مجموعا جلسه دوستانه و مفيدي بود.

وي در پايان اين نكته را متذكر شد كه در اين نشست علاوه بر اعضاي فراكسيون و مسئولان صدا و سيما علي مطهري نماينده تهران و عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس كه پيشتر عضو شوراي نظارت بر صدا و سيما بود،‌نيز حضور داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.