شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۰۶ تیر ۹۴ | ۱۵:۰۸

پیام آیت‌الله سیستانی برای انفجار‌تروریستی کویت

مرجعیت عالی شیعیان در عراق، به خانواده‌های قربانیان انفجار روز گذشته در مسجد شیعیان کویت، تسلیت گفت.


خبرگزاری فارس: پیام تسلیت «آیت‌الله سیستانی» به خانواده‌های قربانیان انفجار تروریستی در کویت آیت‌الله «سید علی السیستانی» مرجعیت عالی شیعیان در عراق با صدور بیانیه‌ای به خانواده‌های قربانیان انفجار تروریستی روز گذشته (جمعه) در مسجد امام صادق (ع) در کویت تسلیت گفت.

در این بیانیه‌ که نسخه‌ای از آن به دست پایگاه خبری «السومریه نیوز» رسیده، آمده است: ما خبر تجاوز جنایتکارانه علیه برادران نمازگزارمان در مسجد امام صادق (ع) که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها و ریخته شدن ظالمانه خون پاکشان را شنیدیم. با شما در این غم و مصیبت ابراز همدردی می‌کنیم و به خانواده‌های مصیب‌دیده را برای از دست دادن کسانی که دوستشان داشته‌اند تسلیت می‌گوییم. از خداوند قادر رحمت و رضوان برای قربانیان و صبر و برکت برای بازماندگان مسئلت می کنیم.

در ادامه این بیانیه، آیت‌الله سیستانی برای تمامی مسلمانان جهان عافیت و درامان بودن از شر دشمنان و کید فاسدان آرزو می‌کند.

گروهک تروریستی داعش روز جمعه (دیروز) مسئولیت انفجار انتحاری در مسجد امام صادق (ع) را بر عهده گرفت و در این انفجار دست کم 25 نمازگزار شیعه کشته و 202 نفر زخمی شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: