دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
سه شنبه ۰۹ تیر ۹۴ | ۱۸:۰۲

فاضل نظری معاون هنری حوزه شد

با انتصاب محمد حمزه‌زاده به عنوان مدیرعامل سازمان توسعه سینمایی سوره و فاضل نظری به سمت معاونت هنری حوزه هنری، این نهاد فرهنگی با تغییرات مدیریتی قابل توجهی مواجه شد.


مومنی شریف  با پذیرش استعفای مدیرعامل سازمان توسعه سینمایی سوره، اجرای برخی تغییرات کلیدی در مدیریت بخش‌های مختلف حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کلید خورد.

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری شب گذشته در حاشیه شب شعر تماشای جهان با تایید این خبر به خبرنگار مهر گفت: آقای سهیل جهان بیگلری به تازگی از سمت مدیرعاملی سازمان توسعه سینمایی سوره استعفا دادند و به جای ایشان نیز آقای محمد حمزه‌زاده به این سمت منصوب شده اند.

مومنی افزود: همچنین فاضل نظری نیز به سمت معاونت هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شده است.

وی در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره سمت جدید حمزه زاده و سرنوشت موسسه انتشارات سوره مهر نیز گفت: سوره مهر فعلا بدون تغییر به کار خود ادامه خواهد داد.

لازم به یادآوری است فاضل نظری پیش از این مدیر حوزه هنری استان تهران بود که با استعفا از آن سمت در سه سال قبل آن را به محمد سرشار واگذار کرد. البته در دوره سرشار، حوزه هنری استان تهران به کودک و نوجوان تغییر ماموریت یافت. سرشار نیز به تازگی با پذیرش مدیریت شبکه پویا در رسانه ملی، حوزه هنری را ترک کرده است.

نظری از مهرماه سال گذشته مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری را برعهده داشت.

همچنین سهیل جهان‌بیگلری نیز از بهار ۹۱ به عنوان مدیرعامل سازمان توسعه سینمایی سوره در حوزه هنری مشغول به فعالیت بوده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: