شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۵ تیر ۹۴ | ۲۲:۰۷

از پاره پاره شدن فلسطین جلوگیری می‌کنیم

دبیر انجمن بین‌المللی ضد صهیونیست تاکید کرد: با حمایت از جنبش جهاد اسلامی و گروه‌هایی که خط و مشی جهادی دارند، از پاره‌ پاره شدن کشور فلسطین جلوگیری می‌کنیم.


کنعانی مقدم حسین کنعانی‌مقدم با اشاره به سناریوی «ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی صهیونیست‌ها»، اظهارداشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی، گروه تروریستی داعش را ایجاد کرده و با تقویت روزافزون آن به دنبال این هستند که مساله فلسطین فراموش شود و از سوی دیگر با ایجاد جنگ داخلی در منطقه می‌خواهند نگاه مردم منطقه را از مساله فلسطین منحرف کنند.

وی ادامه داد: نباید بگذاریم مساله فلسطین به فراموشی سپرده شود و کار ویژه روز قدس این است که همه مسلمانان، مساله فلسطین را یادآوری کرده و از فراموشی آن که خواسته و هدف اصلی صهیونیست‌ها است، جلوگیری می‌کند.

دبیر انجمن بین‌المللی ضد صهیونیست با بیان اینکه طراحی روز قدس توسط امام (ره) یک کار ارزشمند بود، افزود: برگزاری روز قدس از این جهت است که هر سال با وجود توطئه‌های فراوان توسط آمریکا و اسرائیل در منطقه، مساله فلسطین را یادآوری و از فراموشی آن جلوگیری کنیم.

کنعانی‌مقدم افزود: یکی از مهمترین محورهای وحدت میان جامعه اسلامی، مساله فلسطین است؛ لذا سازمان‌هایی که برای حمایت از فلسطین در جهان وجود دارند، باید تلاش کنند تا با نزدیک کردن اندیشه‌های مسلمانان و با ایجاد وحدت میان آنها، مساله فلسطین را پررنگ کنند.

وی خاطر نشان کرد: ظلم‌هایی که در دهه‌های گذشته به ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین شده است، باعث شده که مسلمانان نگاه ویژه‌ای به وحدت داشته باشند و از شیعه و سنی تا مذاهب دیگر خواستار جلوگیری از این ظلم‌ها هستند.

دبیر انجمن بین‌المللی ضد صهیونیست با بیان اینکه مساله فلسطین بارها در دکترین‌ امام (ره) و مقام معظم رهبری مطرح شده است، گفت: مساله فلسطین، مساله کل جهان اسلام است و ملت ایران از مردم فلسطین همواره دفاع کرده و بر علیه اسرائیل مبارزه خواهد کرد.

کنعانی‌مقدم در پایان خاطر نشان کرد: اختلافاتی که بین گروه‌های فلسطینی وجود دارد،  نباید باعث شود که ما از حمایت فلسطین دست برداریم و با حمایت از جنبش جهاد اسلامی و گروه‌هایی که خط و مشی جهادی دارند، از پاره‌ پاره شدن کشور فلسطین جلوگیری می‌کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: