جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۲۰ تیر ۹۴ | ۱۴:۲۳

تقدیر نماینده کویتی از مواضع نصرالله

یکی از نمایندگان پارلمان کویت در پیامی از مواضع دبیر کل حزب الله در مراسم روز جهانی قدس، تقدیر و تشکر کرد.


خبرگزاری فارس: تقدیر نماینده پارلمان کویت از مواضع دیشب «نصرالله» «فیصل الدویسان» نماینده پارلمان کویت در پیامی به «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان، از مواضع وی در سخنرانی مراسم روز جهانی قدس، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روزنامه «الاخبار» در پیام الدویسان آمده است: به سید حسن نصرالله، سرور مقاومت می‌گویم که درود شما به قلب‌های ما نفوذ کرده و آن را با افتخار و عزت دریافت کردیم. چرا اینگونه نباشد وقتی این درود از جانب مجاهد بزرگی که همه دار و ندار خود را به خاطر امتش ارزانی کرده، سر بزند. فراموش نکنیم که ایشان فرزند و جگر پاره خود را به میدان نبرد فرستاد تا با بال‌های ماندگاری، راه سعادت و شهادت را بپیماید. بنابراین شنیدن این درود از سوی آن حضرت مایه تعجب نمی‌باشد. درودی که گذر عمر نمی‌تواند آن را از پیشانی کویت محو کند.

سید حسن نصرالله در سخنرانی دیشب خود، با اشاره به حملات تروریستی دو هفته گذشته به مسجد امام صادق(ع) کویت و محکوم کردن این حمله، گفت: آنچه امیر کویت، دولت، مجلس و گروه‌های اجتماعی و سیاسی و همچنین علمای شیعه و سنی و رسانه‌های این کشور در قبال حمله به مسجد امام صادق انجام دادند، الگوی فوق العاده‌ای در برخورد با این حادثه خطرناک ارائه کردند. ای کاش این الگو و این رفتار در همه کشورهای عربی و اسلامی الگوبرداری شود… (این رفتار و عملکرد) مظهر انسانیت و اخلاق بوده و آدمی، کاری جز درود فرستادن به آنها نمی‌تواند انجام دهد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: