شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۴ تیر ۹۴ | ۱۱:۱۶

محاصره شدید و زمین‌گیر شدن تروریست‌ها

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان از فروپاشی توان هجومی تروریست‌ها در تپه‌های عرسال و الزبدانی و زمین‌گیر شدن آنها در برابر نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت لبنان خبر داد.


الشیخ نعیم قاسم “شیخ نعیم قاسم” تأکید کرد هدف از نبرد تپه‌های عرسال یا الزبدانی، در هم کوبیدن تروریست‌ها و توان تهاجمی آنهاست تا دیگری خطر یا تأثیری در منطقه نداشته باشند که در عمل این هدف محقق شده است.

شیخ نعیم قاسم که با رادیو النور گفت‌وگو می‌کرد، افزود تروریست‌ها در تپه‌های عرسال و الزبدانی در داخل قفس گرفتار شده‌اند و قدرت انجام هیچ کاری را ندارند و نمی‌توانند معادله را تغییر دهند (موازنه قوا را برهم بزنند).

معاون دبیرکل حزب الله لبنان بر اهمیت قرار گرفتن کنار رزمندگان مقاومت در همه شرایط و در تمام حالات تأکید کرد و آن را سبب افزایش روحیه آنها دانست و گفت فداکاری و جانفشانی رزمندگان مقاومت حد و مرزی ندارد.

شیخ نعیم قاسم درخصوص تحولات لبنان هم گفت میشل عون رئیس جریان ملی آزاد لبنان خواهان گفت‌وگوی سازنده و مفید و نه ظاهری و نمادین است و حزب الله هم از میشل عون حمایت می‌کند.

وی افزود: این مرحله برای تقویت مشارکت و جست‌وجوی راه‌های کاهش شدت بحران‌های موجود در منطقه است.

معاون سید حسن نصرالله به ادامه رایزنی و هماهنگی حزب‌الله با جریان ملی آزاد به‌رهبری میشل عون و جنبش امل به‌رهبری نبیه بری رئیس پارلمان لبنان اشاره کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: