دوشنبه 20 جولای 15 | 16:01

نیروهای عراقی در نزدیکی دانشگاه انبار

منابع نظامی عراقی از تسلط نیروهای مردمی و امنیتی بر مناطق الطاش اول و دوم در جنوب الرمادی و نزدیک شدن به دانشگاه الانبار در غرب این کشور خبر دادند.


ارتش عراق دفتر حیدر العبادی نخست وزیر عراق از بازدید وی از اتاق عملیات مشترک ضد داعش خبر داد.

در بیانیه دفتر نخست وزیری عراق آمده است: حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از اتاق عملیات مشترک بازدید به عمل آورده است و هدف از این بازدید اطلاع از آخرین روند تحولات عملیات نظامی جاری ضد داعش است.

این در حالی است که منابع نظامی عراقی اعلام کردند: با شروع قریب به یک هفته از شروع عملیات آزاد سازی الانبار، نیروهای عراقی مناطقی را در این استان به کنترل خود درآورند.

پیشروی های نیروهای عراقی در انبار

عبدالامیر الخزرجی یکی از فرماندهان عراقی بیان کرد: نیروهای امنیتی و مردمی مناطق الطاش الاول و الطاش دوم را در جنوب الرمادی مرکز بزرگترین استان عراق به کنترل خود درآوردند.نیروهای امنیتی و مردمی در حال نزدیک شدن به دانشگاه انبار هستند.

این درحالی است که نیروی هوایی عراق مراکز داعش را در الرمادی هدف قرار دادند.

عیادت افسران عالی رتبه وزارت دفاع عراق از مجروحان

از سوی دیگر وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: به دستور حیدر العبادی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق ، هیئتی عالی رتبه از افسران وزارت دفاع صبح امروز از زخمی شدگان جنگ با داعش که در بیمارستان الکرخ و بیمارستان نظامی المثنی به سر می برند عیادت کردند.این عیادت به پاس قدردانی از مجاهدت های این زخمی شدگان است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: