شنبه 04 دسامبر 10 | 12:29

هند از خروج کاروان آسیایی ممانعت کرد

با رایزنی صورت گرفته به 32 نفر از جمع 50 نفری هند ویزا داده شد اما با کمال تعجب، کشور هند که پیش‌تر اعلام کرده بود کاروان را تا مرز پاکستان اسکورت خواهد کرد، از خروج این افراد ممانعت نمود و با این کار همدلی خود با صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها را نشان داد.


کاروان آسیایی همبستگی با مردم فلسطین که روز گذشته از دهلی نو به سمت غزه حرکت کرده بود ابتداء با اعلام سفارت پاکستان مبنی بر عدم اجازه ورود به این کشور خبر دادند که با رایزنی صورت گرفته به 32 نفر از جمع 50 نفری هند ویزا داده شد اما با کمال تعجب، کشور هند که پیش‌تر اعلام کرده بود کاروان را تا مرز پاکستان اسکورت خواهد کرد، از خروج این افراد ممانعت نمود و با این کار همدلی خود با صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها را نشان داد.

به نظر می‌رسد این اقدام در راستای استراتژی اسرائیلی‌ها بعد از ماجرای کشتی ماوی مرمره، در خصوص برخورد در مبدا حرکت‌های مردمی و نه در مقصد صورت گرفته است.

با این حال، اعضای هندی کاروان در حال بازگشت به دهلی جهت اعتراض به دولت هند و همچنین پرواز هوایی به سمت ایران جهت ادامه مسیر حرکت خود می‌باشند. به نظر می‌رسد موج اعتراضات مردمی کشورها می‌تواند در افشای دولتهای همسو با صهیونیست‌ها موثر باشد.

  1. غلامحسین
    4 دسامبر 2010

    آدرس سایت سفارت هند در ایران:
    http://www.indianembassy-tehran.ir/contact_us.php

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.