جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۰۷ مرداد ۹۴ | ۱۵:۲۳
همزمان با سفر فابیوس

فشارها اکران یک مستند را لغو کرد

برنامه اکران مستندی در خصوص نقش فابیوس در انتقال خون­های آلوده به ایران؛ که قرار بود عصر امروز در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار شود بهخاطر فشارهای بیرونی لغو شد.


به گزارش تریبون مستضعفین برنامه اکران مستندی در خصوص نقش فابیوس در انتقال خون­های آلوده به ایران؛ که قرار بود عصر امروز در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار شود بهخاطر فشارهای بیرونی لغو شد.laghv

برنامه اکران مستند «چند قطره خون» درباره پرونده فروش فاکتورهای خونی آلوده و ورود بیماری ایدز به کشور در فرهنگسرای انقلاب اسلامی لغو شد. این مستند قرار بود امروز چهارشنبه، هفتم مرداد در مراسمی با عنوان «فرش قرمز» و به بهانه حضور لوران فابیوس، وزیر امور خارجه فرانسه در فرهنگسرای انقلاب اسلامی اکران شود که با ممانعت پلیس امنیت تهران لغو شد.

خانواده قربانیان به صورت نمادین از لوران فابیوس، وزیر امورخارجه و نخست وزیر وقت کشور فرانسه و از عاملان اصلی فروش فاکتورهای آلوده خونی به کشور، برای شرکت در این جلسه و تماشای مستند دعوت کرده‌ بودند.

گفتنی است مستند «داروی مرگبار، سوغات فرانسوی» نیز به پرونده قربانیان این فاجعه انسانی می پردازد و برای ردیابی سرنخ اتفاقات آن به سراغ خانواده قربانیان حادثه می‌رود، این مستند که در روزهای اخیر توسط اکران کننده های مردمی در نقاط مختلفی از کشور اکران شده است را می توانید از  طریق این لینک دریافت نمایید .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: