دوشنبه 06 دسامبر 10 | 14:03

با دستگیری «بنيامين» ارتباط ستاد موسوی با منافقین افشا شد

يك عضو مرتبط با ستاد موسوي كه همكاري گسترده‌اي با گروهك نفاق داشته‌است، دستگير شد. اين عضو مرتبط با ستاد موسوي به دستور گروهك نفاق نام «بنيامين» را براي پوشش فعاليت‌هاي خود برگزيد.


يك عضو مرتبط با ستاد موسوي كه همكاري گسترده‌اي با گروهك نفاق داشته‌ است، دستگير شد. اين عضو مرتبط با ستاد موسوي به دستور گروهك نفاق نام «بنيامين» را براي پوشش فعاليت‌هاي خود برگزيد.

بنيامين در جريان آشوب‌هاي پس از انتخابات نقش ساماندهي و عملياتي كردن برنامه‌ها از جمله راه‌اندازي آَشوب‌ها و درگيري‌هاي خياباني را بر عهده گرفت.

وي در جريان يكي از آشوب‌هاي خياباني در تيرماه 88 از سوي ناجا دستگير و پس از گذشت يك هفته آزاد شد.

بنيامين پس از آزادي مورد توجه يكي از عناصر اصلي گروهك نفاق در ستاد موسوي كه هم‌اكنون متواري مي‌باشد،‌ قرار گرفت و از سوي وي به گروهك مذكور معرفي شد. سرپل گروهك نفاق در خارج كشور نيز بلافاصله با وي ارتباط برقرار كرده و پس از طي دوره‌هاي آموزشي ويژه از جمله كد رمز و … وي را براي برنامه‌هاي بعدي اين گروهك آماده كرد.

وي از سوي گروهك نفاق ماموريت‌هايي را بر عهده گرفت و در اولين اقدام با سوءاستفاده از برخي فريب‌خوردگان حوادث پس ازانتخابات شبكه‌اي مخفي را تشكيل داد و درصدد اجراي ماموريت‌هاي محوله از سوي اين گروهك برآمد.

بنيامين درباره چگونگي همكاري خود با ستاد موسوي و نحوه ارتباط با گروهك نفاق فاش ساخته كه پس از آزادي از بازداشتگاه ناجا با سايت‌هاي نوروز و انديشه‌نو ارتباط برقرار كرده كه مسئولان اين سايت‌ها نيز وي را به سه نفر در قالب كميته‌اي موسوم به “كميته وكلاي حامي آسيب‌ديدگان حوادث پس از انتخابات ” معرفي مي‌كنند.

وي در جريان اين آشنايي با يكي از آنان در دفتري واقع در خيابان طالقاني ملاقات كرده و فرد مذكور كه در ستاد موسوي نيز نقش فعالي بر عهده داشته است، در ازاي دريافت اطلاعاتي كه حاصل فعاليت‌هاي وي در جمع‌آوري پنهان اطلاعات بوده است،‌ مقادير معتنابهي پول دريافت كرده است.

برپايه اين گزارش اين عضو ستاد موسوي پس از تست كامل و اطمينان از ميزان فعاليت و موثر بودن وي در جمع‌آوري اطلاعات و اقدام عملياتي زمينه آشنايي بنيامين با وحيد صالحي يكي از سرپل‌هاي گروهك نفاق در خارج كشور را فراهم كرده است.

وحيد صالحي نيز پس از دريافت اطلاعاتي درباره سوابق فعاليت‌هاي بنيامين از عضو ستاد موسوي، طي تماسي تلفني با بنيامين ابتدا خود را به عنوان مسئول “انجمن دانشجويان و متخصصان ايراني مستقر در اسكانديناوي ” معرفي كرده و با ادعاي كمك خيرخواهانه به آسيب‌ديدگان حوادث پس از انتخابات از بنيامين خواسته تا با ايميل با وي در ارتباط باشد.

وحيد صالحي با دريافت اطلاعاتي از سوي بنيامين درباره فعاليت‌هاي وي در جريان‌ آشوب‌هاي خياباني و نحوه بازداشت وي از سوي ناجا، گزارشات دريافتي از سوي وي را به صورت اغراق آميز در سايت‌هاي مرتبط با گروهك نفاق و فتنه‌گران منتشر مي‌كند.

بنيامين همچنين فاش ساخته كه با روشن شدن ماهيت اصلي صالحي و ارتباط او با گروهك نفاق، وي نيز به صورت رسمي وارد تشكيلات اين گروهك شده و در ازاي ارائه اطلاعات به وحيد صالحي چندين ميليون تومان از وي پول دريافت كرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.