چهارشنبه 12 آگوست 15 | 12:39

امنیت امروز کشور از صدقه سر شهدا است

مدیر دفتر طنز حوزه هنری با تأکید بر حرکت صادقانه در راه شهدا گفت: امنیت امروز کشور از صدقه سر این شهدا و جوانانی است که از جان خود گذشتند و مرزهای کشور را حفظ کردند.


ناصر فیض ناصر فیض، طنزپرداز و مدیر دفتر طنز حوزه هنری، با اشاره به برگزاری مراسم تشییع دو شهید غواص در و تدفین این بزرگواران در حوزه هنری گفت: هنرمندان نیز به نحوی پاسداران آرمان و ارزش‌های این شهدا هستند. شهدایی که به خاطر آرمان و ارزش‌های خود جان خود را فدا کردند که آدمی، بالاتر از آن نمی‌تواند مقامی متصور باشد.

وی ادامه داد: در راه آرمان و ارزش‌های این شهدا هر کسی هر آنچه را که از دستش بر می‌آید، باید انجام دهد. امروز شاید راه رفتن ما در این مراسم وظیفه باشد و فردا از آرمان و ارزش‌ها نوشتن. به هر حال مهم این است که در راه آرمان‌ها و ارزش‌های این شهیدان ما هم قدم برداریم و در این قدم‌های خود خالص باشیم.

مدیر دفتر طنز حوزه هنری در ادامه با اشاره به وضعیت منطقه و موقیعت امن کشور افزود: امروز کشور ما در میان ناامنی‌ای که در منطقه حاکم است، توانسته مردم و ملت خود را امن محافظت کند که این امنیت از صدقه سر این شهدا و جوانانی است که از جان خود گذشتند و مرزهای کشور را حفظ کردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.