شنبه 15 آگوست 15 | 10:45

بورسیه‌ با ۱۵سال سابقه هیئت علمی بیکار شد

یکی از دانشجویان بورسیه با اشاره به شرایط فعلی برخی از دانشجویان بورسیه چگونگی بیکاری خود بعد از ۱۵ سال سابقه تدریس در دانشگاه را بعد از تغییر مسئولان وزارت علوم تشریح کرد.


بورسیه یکی از  دانشجویان بورسیه با اشاره به وضعیت فعلی برخی از دانشجویان بورسیه اظهار داشت: بنده به مدت 10 سال عضو  هیئت علمی رسمی، قطعی دانشگاه آزاد بودم و بعد از اخذ بورس دکتری مجبور به استعفا شدم.

وی افزود: در این زمان با حکم جایابی سال 1390 عضو هیئت علمی یکی از دانشگاه‌ها شدم و در آذر ماه 1393 با معدل 18/17 فارغ التحصیل شدم، که اعلام کردند به دلیل کبر سنT بورس من لغو شده است و این در شرایطی بود که در زمان اخذ بورس ٣٩ سال داشتم.

این دانشجوی بورسیه تصریح کرد: در این زمان دانشگاه محل خدمت علی‌رغم حکم جایابی وزارت علوم و تاییدیه صورت جلسه جذب خود دانشگاه، بدون توجه به همکاری مستمر و رضایت بخش بنده با گروه، یک‌طرفه پرونده بنده را مجددا بر خلاف قانون در هیئت جذب مطرح کرد و اعلام کرد که تصمیم هیئت جذب قبل اعتبار ندارد و نیازی به شما در گروه نداریم.

وی گفت: بنده مدت ٩ ماه است که علی‌رغم پیگیری مستمر جواب روشنی از وزارت علوم و دانشگاه نگرفتم و بعد از 15 سال سابقه هیئت علمی و سمت‌های اجرایی در حوزه دانشگاهی در سن ٤٤سالگی با داشتن خانواده بیکار هستم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.