دوشنبه 22 مارس 10 | 19:42

مواضع شخصیت‌های سیاسی درباره سال نو

طی گزارش رسیده از منابع خبری شخصیت های سیاسی زیر نظر خود را در مورد سال جدید اعلام داشتند: روشنفکرترین زن قبیله سبزها: مگه میشه کسی که سبزه ی سبز توی سفره هفت سین میزاره به ما رأی نده؟ بقیه دلایل هم همینگونه است. پس توی انتخابات تقلب شده… همسر یکی از مسئولین نظام: اگر امسال سال رفاه و اشرافیت نامگذاری نشد مردم بریزند تو خیابانها


2rco0eoتریبون مستضعفین– طی گزارش رسیده از منابع خبری شخصیت های سیاسی زیر نظر خود را در مورد سال جدید اعلام داشتند:
روشنفکرترین زن قبیله سبزها: مگه میشه کسی که سبزه ی سبز توی سفره هفت سین میزاره به ما رأی نده؟ بقیه دلایل هم همینگونه است. پس توی انتخابات تقلب شده.
مهندس میر موسی حسینوی خامنه (یک ساعت قبل از تحویل سال): بنا به گزارشات رسیده از سفره های هفت سین امسال، سبزه در سفره های مردم بسیار بوده و بنابراین سبزها پیروز حتمی انتخابات هستند.
چشم اسفندیار دولت :حرف خاصی ندارم امیدوارم بر سر سفره هفت سین انسانیت و آدمیت هر یک از مردم از خدای درون ذهن خود برای ما نیز طلب عفو و بخشش کنند.
کروب مهدی زاده: بنا به گزارشات رسیده امسال مهدی کروبی لحظه سال تحویل خوابش برده و تقاضای تجدید تحویل سال را دارند.
حسین قدیانی: امسال سر سفره هفت سین ساندیس میگذاریم و نی آن را داخل چشم دشمن میکنیم.
کرباس چی چیبور: دیدن این همه تورم و له شدن مردم مستضعف زیر چرخ توسعه اشک انسان را در می آورد.
رفسنجان هاشمی نسب: من نظر خودم را در مورد امسال در خطبه های نماز جمعه بیان کرده ام و حرف جدیدی ندارم فقط توصیه ام به مسافران نوروزی این است که تا موقع وجود جو پر فشار در کشور از رانندگی در جاده های پر تردد پرهیز کنند.
قالی بافان: در طول سال قبل هیچ پیشرفت و کار مهمی در کشور انجام نشده و فقط تونل توحید بوده که به دست پرتوان متخصصان شهرداری اجرا گردیده است. ضمنا برای عبور از چاده های برف خیز کشور همراه داشتن زنجیر چرخ الزامیست.
علی از لاریجان: توصیه من به همه مسافران نوروزی این است که در شرایط غبارآلود و مه گرفته به آهستگی و با چراغ خاموش حرکت کنند.
احمد محمودی نژاد: با توجه به حمله موجودی سبزپوش به مزارع کشور از همه هم میهنان عزیز خواهشمندیم که از خوشه خود به خوبی محافظت کنند تا خورده نشود.
وزیر حسینی ارشاد منش: امسال بحمد الله درصدد رفع توقیف فیلمهای توقیفی قبل از انقلاب هستیم که به کمک مردم همیشه در صحنه ما این کار شدنی است.
فرمانده رضایی محسنی: امسال به کمک متخصصان سبز پوش کشور از پروژه دفاعی جدید جام زهر 2 رونمایی خواهیم کرد.
مطهر علوی دوپهلو: امسال باید تمامی سران فتنه و اغتشاشات پی از انتخابات از جمله محمود احمدی نژاد، احمد محمودی نژاد، نژاد محمود احمدی و … پای میز محاکمه بیایند.
صادق لاریجانی(خطاب به مردم): آن عزیز سفر کرده به انگلستان، از دیار غربت باز آید به کنعان، غم مخور.
همسر یکی از مسئولین نظام: اگر امسال سال رفاه و اشرافیت نامگذاری نشد مردم بریزند تو خیابانها.
خاتم محمدی: امسال را سال گفتگوی تمدن ها و جنگ احزاب نامگذاری میکنم.
حسن روحانی منش: امیدوارم که مردم از دست آوردهای کرنش اینجانب در مقابل اجانب در عرصه فناوری هسته ای کمال استفاده را ببرند.
معاون شرور ریگی: سال 88 را در حالی به پایان میبریم که جای خالی مجاهد نستوه و رهبر مقاومت ایران عبد الامریکا ریگی را در کنار خود احساس میکنیم.
ترانه موسوی: از این تریبون با تمام مردم سبز ایران پیمان میبندم که در سال جدید 6 بار دیگر جان خود را در راه ایران و نه غزه و لبنان فداکنم.
شیرین عبادی: امسال را سال حرکت خودجوش به سمت بی حجابی بانوان و چادری شدن آقایان اعلام و از تمامی ملت ایران خواستارم که از این حرکت خودجوش نا امید نگردند.
نماینده جنبش همیشه سبز: اینجانب ضمن فرارسیدن ایام عید اعلام میدارم که جنبش سبز توانایی آن را دارد که در اسرع وقت تمامی کشته شدگان سوانح رانندگی را زنده کند. برای اطلاع بیشتر از جزییات با کمیته صیانت از جنازه ها تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها: ، ،
  1. طلبه خوش تيپ
    28 آوریل 2010

    سلام مطالب بسيار زيبايي گذاشتي نهايت استفاده را بردم به ما هم سري بزن به روزم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.