چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۶ مرداد ۹۴ | ۱۰:۳۲

مازندران باید به صورت متوزان توسعه یابد

معاون اول رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه نوشهر افزود: هدف این سفر اتخاذ ساز و کارهای ویژه برای رفع مشکلات صنعت و معدن و بررسی مسایل زیست محیطی و آنچه زمینه ساز توسعه صنعت در استان مازندران است می‌باشد.


 اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری امروز در سفر به استان مازندران در فرودگاه نوشهر در گفتگو با خبرنگاران توجه به مسایل زیست محیطی و منابع طبیعی در توسعه مازندران را مهم دانست و گفت : مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد.

جهانگیری افزود: اتخاذ ساز و کارهای ویژه برای رفع مشکلات صنعت و معدن و بررسی مسایل زیست محیطی و آنچه زمینه ساز توسعه صنعت در استان مازندران است هدف این سفر می باشد.

وی گفت : استان مازندران جزو استانهایی است که در حوزه های شیلات، کشاورزی و منابع طبیعی ظرفیت های فراون دارند و امروزه بسیاری از محصولات مورد نیاز کشور از این استان تامین می شود.

وی اتخاذ تدابیر و ساز و کار مناسب برای رفع مشکلات حوزه صنعت در استان مازندران را از اهداف سفرش اعلام کرد.

معاون اول رییس جمهوری به منظور بازدید و افتتاح چند طرح مهم درمازندران و حضور در نشست شورای اداری به این استان سفر کرده است.

در این سفر، جهانگیری از طرح پرورش ماهی در قفس شهرستان نوشهر بازدید و کارخانه نساجی بی بافت کلاردشت را افتتاح می کند.

بهره برداری از مرکز پرورش ماهیان خاویاری قره برون جویبار و بازدید از بندر امیرآباد بهشهر، سد گلورد، بهره برداری از کارخانه تولید خمیر کاغذ از بازیافت صنایع چوب و کاغذ مازندران، سخنرانی در جمع فعالان اقتصادی مازندران از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه در سفر به مازندران است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: