جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۶ مرداد ۹۴ | ۱۶:۲۷

پاکسازی مناطق شمالی زبدانی + عکس

حزب‌الله و نیروهای ارتش سوریه از شامگاه یکشنبه پس از کشتن 8 تروریست پاکسازی مناطق شمالی شهر «زبدانی را آغاز کردند.


خبرگزاری فارس: پاکسازی مناطق شمالی «زبدانی» سوریه کلید خورد +عکس نیروهای حزب الله لبنان به کمک نیروهای ارتش سوریه از شب گذشته عملیاتی را جهت پاکسازی مناطق شمالی شهر زبدانی آغاز کردند و در ساعات اولیه موفق شدند بخش‌های زیادی از مناطق محور «النابوع_عشتار» واقع در شمال شهر را از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند و به پیشروی خود به سمت مرکز و شرق شهر ادامه دهند.

 توپخانه حزب الله لبنان نیز مواضع تروریست‌ها را در مناطق غربی هدف قرار داد که رزمندگان مقاومت در این حملات موفق شدند بیش از هشت تروریست را کشته و تعدادی دیگر را زخمی کنند.

در صورت ادامه پاکسازی باقی مانده منطقه در محور النابوع_عشتار و پیشروی به سمت شرق شهر تروریست‌های مسلح در مناطق شمالی شهر از جمله منطقه «المحطه» در محاصر کامل قرار خواهند گرفت.

عملیات نیروهای مقاومت و ارتش سوریه در شهر مهم و ارتباطی زبدانی که در 45 کیلومتری شمال غرب دمشق واقع شده، از حدود بیش از یک ماه پیش آغاز شده و حلقه محاصره روزبه‌روز بر تروریست‌ها تنگ‌تر می‌شود.

الزبدانی هفته گذشته از صبح چهارشنبه تا عصر روز شنبه شاهد آتش‌بس بود؛ آتش بسی که دو روزه بود و دو روز دیگر تمدید شد اما مذاکرات برای آتش‌بس فراگیر شکست خورد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: