چهارشنبه 19 آگوست 15 | 12:20

پیگیری سرنوشت کارت سوخت در «ثریا»

بررسی مزایا، کارکردها و راهکارهای احیای کارت هوشمند سوخت در برنامه «ثریا» این هفته انجام می‌شود


 برنامه ثریا امروز چهارشنبه 28 مرداد و در آستانه آخرین ماه زندگی کارت هوشمند سوخت، بعنوان یکی از مهمترین زیر ساخت های شفافیت اطلاعات در حوزه سوخت و کنترل قاچاق، به بررسی مزایا، کارکردها و راهکارهای احیای این طرح می پردازد.

مهمان این برنامه نیز امیر جعفرپور، مدرس دانشگاه و مدیرکل حمل و نقل و ترافیک سازمان شهرداری‌های وزارت کشور به عنوان کارشناس ویژه است که به همراه مهمانان تلفنی برنامه، محسن روحانی، مدیر کارت هوشمند سوخت و یکی از کارشناسان ارشد حوزه انرژی، در کنار پخش گزارش‌هایی از تاکسیداران و دیگر شهروندان، به پرسش های برنامه پاسخ خواهند داد.

همچنین طرح جدید ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺨﺶ ﻓﺮﺁﻭﺭﺩه‌ﻫﺎﯼ ﻧﻔﺘﯽ برای پایش پیمایش سوخت خودروهای سنگین، معرفی و تبیین می شود. در این برنامه از مردم پرسیده شده است: به نظر شما آیا حذف کارت هوشمند سوخت و پایان سهمیه بندی سوخت، سیاست مناسبی در جهت کنترل مصرف می باشد؟ 1.آری  2.خیر که می توان از هم اکنون با ارسال عددگزینه مورد نظر به شماره پیامک 300001435 در این نظرسنجی شرکت کرد. برنامه «ثریا» با شعار دیدبانی برای پیشرفت ایران چهارشنبه ها ساعت19:30 به روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

همچنین با ذخیره سازی شماره همراه 09300001435 می توان از طریق شبکه های اجتماعی با این برنامه در ارتباط بود. با عضویت در ربات تلگرامی برنامه «ثریا» با شناسه @sorayatv_bot یا دنبال کردن صفحه رسمی برنامه «ثریا» در اینستاگرام با شناسه sorayatv  نیز می‌توان از آخرین اخبار مربوط به برنامه «ثریا» باخبر شد.

برنامه «ثریا» به تهیه‌کنندگی و اجرای محسن مقصودی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که امروز بعد از اخبار ساعت 19 از این شبکه پخش می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: