چهارشنبه 08 دسامبر 10 | 21:38

حجت‌الاسلام رهبر: مستندات رشوه‌گيري برخي قضات را به‌زودي اعلام مي‌كنم

ما مي‌گوييم در دستگاه قضا برخي مسائل همچون رشوه‌گيري وجود دارد اما برخي قضات بدشان آمده اما براي من اهميتي ندارد چرا‌كه شكايت آنها ارزشي براي من ندارد. من شواهد و دلايلي براي ابراز نظرم داشتم كه به موقع آنها را بيان مي‌كنم.حجت‌الاسلام محمدتقي رهبر امروز در گفت‌وگو با فارس در اصفهان با اشاره به شكايت اخير چند قاضي از وي اظهار داشت: در حال حاضر هيچ نظري در ارتباط با اين موضوع ندارم.
وي افزود: ما مي‌گوييم در دستگاه قضا برخي مسائل همچون رشوه‌گيري وجود دارد اما برخي قضات بدشان آمده اما براي من اهميتي ندارد چرا‌كه شكايت آنها ارزشي براي من ندارد.
نماينده مردم اصفهان در مجلس در ادامه با بيان اينكه اين بحث خبري نيست و نمي‌خواهم به آن بپردازم، تصريح كرد: من شواهد و دلايلي براي ابراز نظرم داشتم كه به موقع آنها را بيان مي‌كنم.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدتقي رهبر اين موضوع را بيشتر شخصي دانست.
چندي پيش خبري مبني بر شكايت جمعي از قضات استان تهران از محمد‌تقي رهبر نماينده‌ مردم اصفهان به دادستان دادگاه ويژه‌ روحانيت به اتهام نشر اكاذيب به قصد تشويش اذهان عمومي، اهانت و هتك حرمت منتشر شد.
محمدتقي رهبر نماينده‌ مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي اخيراً در گفت‌و‌گويي مدعي شده بود كه برخي از قضات در دادگاه‌هاي كشور رشوه دريافت مي‌كنند.
اين قضات به جهت افترا، نشر اكاذيب به قصد تشويش اذهان عمومي و توهين به سبب انجام وظيفه‌ قضايي به استناد مواد 609 و 698 قانون مجازات و با رعايت تعدد جرم و همچنين ماده‌ واحده‌ قانون استسفاريه نسبت به كلمه‌ اهانت و هتك حرمت مندرج در مقررات جزايي قانون مجازات اسلامي سال 79، تعقيب اين نماينده مجلس را خواستار شد‌ه‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.