چهارشنبه 08 دسامبر 10 | 23:38

بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس در حمایت از کاروان آسیایی غزه

همزمان با حضور کاروان آسیایی حصر غزه به ایران، 200 نفز از نمایندگان مجلس مجلس شورای اسلامی بخشی از حقوق ماهانه خود رابه مردم غزه تقدیم کردند.


همزمان با حضور کاروان آسیایی حصر غزه به ایران، 200 نفز از نمایندگان مجلس مجلس شورای اسلامی بخشی از حقوق ماهانه خود رابه مردم غزه تقدیم کردند.

متن کامل این بیانیه که در پایان جلسه علنی امروز مجلس قرائت شد به این شرح است:

مطلع شدیم جمعی از فعالان عرصه صلح جهانی و حقوق بشر از حوزه اسیا و اقیانوسیه کاروانی انسان دوستانه به سمت نوار غزه راه اندازی کردند.

این خبر برای ما از دو جهت مسرت بخش است: نخست انکه تاکنون کمتر شاهد حرکت های بشردوستانه بین المللی در حوزه اسیا بوده ایم و اعلام خبر اعزام کاروان اسیایی همبستگی با مردم فلسطین مژده احیای فعالیت هایی از این دست را در قاره کهن به همراه دارد.

دوم آنکه این حرکت از سوی تشکل های مردمی سامان یافته است و جای بسی خرسندی است که استمرار این گونه حرکت ها به تشکیل جریان مردمی پیگیری حقوق بشر و مبارزه با ظلم ،‌ فارغ از دولت ها و حکومت ها بینجامد.

بدیهی است در حرکت های بین المللی که وجدان های اقوام و مذاهب و ملیت های گوناگون در ان دخیل است باید جهت گیری ها به سمتی باشد که اختلافات میان فرهنگی سبب تشتت و تفرقه نگردد و بی تردید ظلم های رژیم نژادپرست صهیونیستی به مردم غزه و بخصوص کودکان و زنان بی دفاع یکی از جهات مشترک همکاری است بلکه بیشترین جهت این همکاری است.

ما نمایندگان مجلس ضمن اعلام حمایت از هر گونه تلاش برای مبارزه با ظلم و حمایت از محرومین و مستضعفان با کاروان اسیایی همبستگی با مردم فلسطین اعلام همراهی می کنیم و بر اساس فهرست ضمیمه بخشی از حقوق ماهانه خود را جهت کمک به مردم مسلمان مقاوم و مظلوم غزه تقدیم می کنیم.

امید آنکه روزی شاهد برگزاری رفراندومی مردمی باحضور تمامی فلسطینیان بومی ان سرزمین از مسلمان، مسیحی و یهودی بوده و شاهد برچیده شدن رژیم نژاد پرست اسرائیل باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.