پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۰۳ شهریور ۹۴ | ۱۵:۰۲

ملت انقلابی بحرین سازش نمی‌پذیرد

عضو جنبش آزادگان بحرین گفت که ملت انقلابی بحرین با آل خلیفه سازش نمی‌کند و در عین حال جریان وفای بحرین گفت که عربستان، بحرین را منطقه‌ای از خاک خود می‌داند و حمد بن عیسی، تابع امر شاه سعودی اجازه امتیازدهی به ملتش را ندارد.


خبرگزاری فارس: ملت انقلابی بحرین سازش نمی‌پذیرد/سازمان ملل آل خلیفه را از ظلم بازدارد «ابراهیم سلمان العلوی» عضو جنبش آزادگان بحرین درمنامه درباره تخلفات آشکار رژیم آل خلیفه علیه معترضان تصریح کرد: سرکوبگری‌های رژیم آل خلیفه علیه تظاهرات مسالمت‌آمیز مردمی در بحرین و برخورد با برگزاری ساده‌ترین فعالیت‌های اعتراضی ناشی از ماهیت استبدادی این رژیم است که به شهروندان و خواسته‌های مشروع آنها اهمیتی نمی‌دهد.

العلوی گفت: با وجود اینکه رژیم آل خلیفه غرق در ظلم و طغیان‌گری علیه ملت خویش است و به ادامه سرکوب و همه اشکال حملات علیه شهروندان بحرینی ادامه می‌دهد، فرزندان ملت بحرین و به خصوص انقلابیون دیگر سازش نمی‌پذیرند و گفت‌وگو و رسیدن به تفاهم با این طاغوتیان حاکم امکان‌پذیر نیست.

عضو جنبش آزادگان بحرین درباره دخالت آمریکا و عربستان در موضع‌گیری مقامات بحرین در قبال معترضان گفت: انگیزه و مشوق اصلی رژیم آل خلیفه برای سرکوبگری و رفتارهای خودسرانه علیه فرزندان ملت بحرین چراغ سبز آمریکا از یک سو و دخالت نظامی عربستان از سوی دیگر است.

العلوی از سازمان‌های بین‌المللی و سازمان ملل خواست رژیم آل خلیفه را برای توقف سرکوبگری‌ها و آزادی بازداشتی‌های سیاسی تحت فشار قرار دهد.

جریان وفای اسلامی: عربستان مخالف هر گونه امتیازدهی آل خلیفه به ملت بحرین است

از سوی دیگر جریان وفای اسلامی بحرین اعلام کرد: ملت بحرین امروز باید بیش از هر زمان دیگری برای انقلاب خود متحد شوند؛ انقلابی که برای رسیدن به آزادی تاکنون یکصد و شصت و پنج شهید و 4 هزار بازداشتی و صدها تبعیدی و زخمی برجای گذاشته است.

در بیانیه این جریان معارض بحرینی آمده است: انقلاب بحرین نیاز دارد که ضمن ابداع و نوآوری در راهکارهای آن، همه ابزارهای قانونی برای پیروزی مقاومت به کارگرفته و روحیه ملت را برای آینده پیشروی انقلاب این کشور بالا برده شودد.

جریان وفای اسلامی بحرین گفت: آمریکا و انگلیس به بحران بحرین از خاستگاه منافع نظامی، سیاسی و اقتصادی خود می‌نگرد و عربستان، بحرین را منطقه‌ای تحت سیطره خود می‌داند و «حمد بن عیسی»، پادشاه بحرین بیش‌تر از امیر یک منطقه نیست، بنابراین عربستان حاضر به امتیازدهی از بحرین برای حل بحران آن نیست.

این بیانیه افزوده است: هر ملتی متناسب با سطح پایداری و مقاومت و حضور در خیابان‌ها، به نتایج و دستاوردهای انقلاب و تحرکات اعتراضی خود خواهد رسید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: