شنبه 29 آگوست 15 | 11:14

معاون کلانتر ایالت تگزاس آمریکا کشته شد

معاون کلانتر منطقه هریس کانتی ایالت تگزاس آمریکا به ضرب گلوله فردی ناشناس، از پای درآمد.


خبرگزاری فارس: معاون کلانتر آمریکایی به ضرب گلوله کشته شد رسانه‌های آمریکایی روز شنبه از تیراندازی به سمت یکی از معاونین کلانتر منطقه «هریس کانتی» خبر دادند.

بنا بر این گزارش، وی جمعه‌ شب در یک پمپ بنزین در شمال غرب «هیوستون» ایالت تگزاس بوده، که از سوی فردی ناشناس مورد حمله قرار گرفته و به ضرب گلوله از پای درآمده است.

«توامس گیلیلند» سخنگوی دفتر کلانتر هریس کانتی با تائید این خبر، گفته است که این حمله حدود ساعت 8:21 شب (به وقت محلی) و زمانی که معاون کلانتر در حال بنزین زدن به خودرو‌اش بوده، صورت گرفته است.

گیلیلند به خبرنگاران گفت: «او از پشت به معاون نزدیک شد و به او تیراندازی کرد.»

به گفته وی، پس از آنکه معاون کلانتر به زمین افتاده، فرد مهاجم چند تیر دیگر به سمت او شلیک کرده و سپس از محل دور شده است.

سخنگوی کلانتر با بیان اینکه معاون از سر یک صحنه تصادف معمولی بازمی‌گشته، می‌گوید هنوز علت تیراندازی مشخص نیست، «این یک حادثه بسیار عجیب است.»

به ادعای مقامات محلی، فرد مهاجم به نظر سیاه‌پوست می‌رسد و جست‌وجو برای یافتن وی ادامه دارد. هویت معاون کلانتر هنوز رسانه‌ای نشده است.

در ماه‌های گذشته در پی رسانه‌ای شدن قتل چندین سیاه‌پوست به دست نیروهای پلیس، تنش میان سیاه‌پوستان و نیروهای امنیتی افزایش یافته است. در این مدت مقامات آمریکایی چند بار سیاه‌پوستان را به تیراندازی به سمت پلیس متهم کرده‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.