شنبه 11 دسامبر 10 | 18:33

از کاروان نیزه تا کاروان غزه در هفته نامه «پنجره»

هفتاد و دومین شماره هفته نامه خبری- تحلیلی پنجره به همراه پنجمین کتاب ضمیمه ویژه عاشورای حسینی منتشر شد. در این شماره از هفته نامه پنجره و همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) پنجمین کتاب ضمیمه پنجره با عنوان «با کاروان نیزه» حاوی مطالب خواندنی و ارزشمندی در تحلیل قیام عاشورای حسینی برگرفته از سخنان بزرگان و کارشناسان مذهبی و همچنین سوگ نوشته هایی در رثای سالار شهیدان منتشرشده است.


هفتاد و دومین شماره هفته نامه خبری- تحلیلی پنجره به همراه پنجمین کتاب ضمیمه ویژه عاشورای حسینی منتشر شد.

در این شماره از هفته نامه پنجره و همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) پنجمین کتاب ضمیمه پنجره با عنوان «با کاروان نیزه» حاوی مطالب خواندنی و ارزشمندی در تحلیل قیام عاشورای حسینی برگرفته از سخنان بزرگان و کارشناسان مذهبی و همچنین سوگ نوشته هایی در رثای سالار شهیدان منتشرشده است.

در صفحه سیاسی پنجره این هفته ذیل عنوان «ویکی لیکس؛ زلزله ای در دیپلماسی آمریکا» موضوع پایگاه ویکی لیکس و اسناد محرمانه منتشر شده در این پایگاه در قالب یادداشت ها و گفتگوهایی مورد بررسی قرار گرفته است.

گفتگوی منتشرنشده با شمس آل احمد چهره ماندگار ادبیات و اندیشه ایران زمین از بخش‏های جذاب و خواندنی است که در صفحه ادبیات هفتاد و دومین شماره هفته نامه پنجره به رشته تحریر درآمده است.

صفحه بین الملل هفته نامه پنجره با مطالبی از فعالان حقوق بشری و جنبش دانشجویی به استقبال کاروان آسیایی زنان و مردانی رفته است که برای کمک به همنوعان خود از اقصی نقاط قاره پهناور آسیا راهی غزه می شوند.

از دیگر مطالب خواندنی این شماره پنجره می توان به دو قدم مانده به محراب؛ در احوالات آیت الله شهید سید محمد دستغیب و گفتگو با عزیزالله حمیدنژاد کارگردان فیلم آناهیتا اشاره کرد.

هفتاد و دومین شماره هفته نامه پنجره را با آثار و گفتاری از سیدابوالقاسم حسینی، شهرام شکیبا، حمیدرضا آصفی، جواد محدثی، زهرا یزدان پناه، ابراهیم و … از روزنامه فروشی های سراسر کشور بخواهید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.