شنبه 11 دسامبر 10 | 18:44

درخواست رژيم صهيونيستی از آمريكا برای حمايت از عناصر فتنه

سفير سابق رژيم صهيونيستي ضمن اعلام مخالفت با هرگونه حمله نظامي به ايران خواستار حمايت روز افزون آمريكا و غرب از عناصر فتنه در ايران شد.


به گزارش روزنامه الراي العام كويت، «ژورنال لوبراني» 83 ساله كه از مشاوران كهنه كار نخست‌وزير رژيم صهيونيستي است در كنفرانس ساليانه “موسسه دفاع از دموكراسي‌ها ” در واشنگتن ضمن اعلام مخالفت با هرگونه حمله نظامي عليه ايران گفت: «تحريم‌ها كافي است و جامعه بين‌المللي بايد حمايت خود را از جنبش مخالفان در ايران [عناصر فتنه] افزايش دهد.»

سفير سابق رژيم صهيونيستي در ايران طي سال‌هاي (78 – 1973) از آمريكا و اروپا خواست حمايت از جنبش مخالفان در ايران براي مقابله با نظام جمهوري اسلامي را افزايش دهد و تاكيد كرد: در اين صورت نيازي به هيچ اقدام نظامي نيست.

اين ديپلمات سابق صهيونيست تاكيد كرد: حمله نظامي در بهترين حالت دست‌يابي ايران به سلاح هسته‌اي را مدتي به تاخير خواهد انداخت اما مردم اين كشور را پشت سر حكومت‌شان متحد خواهد كرد.

لوبراني كه هماهنگ كننده فعاليت‌هاي رژيم صهيونيستي در جريان اشغالگري جنوب لبنان نيز بوده است، گفت: اسرائيل با اشغالگري طولاني‌مدت در جنوب لبنان كار اشتباهي كرد و اسرائيل نبايد تاييد مي‌كرد كه مي‌تواند نظام سياسي لبنان را تغيير دهد، هيچ كس نمي‌تواند نظام سياسي لبنان را تغيير دهد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.