پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۸ شهریور ۹۴ | ۱۵:۱۱
روایت شاهدان عینی از ضرب و شتم دانشجویان مقابل سفارت انگلیس

هر بار مرگ بر انگلیس می‌گفتم، به دهانم می‌زدند

ضرب و شتم نیروهای وفادار به انقلاب و دانشجویان و کشیدن چادر از سر خواهران از جمله اتفاقاتی است که در روز بازگشایی سفارت انگلیس رخ داده است. یکی ازافرادی که توسط نیروی انتظامی مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است در این فیلم می‌گوید : «داخل ون، هر بار که می گفتم مرگ بر انگلیس، به دهانم می زدند..»


به گزارش تریبون مستضعفین  مبارزکلیپ فیلم کوتاهی از روایت شاهدان عینی از ضرب و شتم دانشجویان در تجمع مقابل سفارت انگلیس را منتشر کرد.

در این فیلم که آسیب دیدگان و جمعی از شاهدان با حجت الاسلام دکتر نبویان نماینده مردم تهران در حاشیه تجمع اعتراضی مقابل مجلس شورای اسلامی در حال گفتگو هستند.

ضرب و شتم نیروهای وفادار به انقلاب و دانشجویان و کشیدن چادر از سر خواهران از جمله اتفاقاتی است که در روز بازگشایی سفارت انگلیس رخ داده است. یکی ازافرادی که توسط نیروی انتظامی مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است در این فیلم می‌گوید : «داخل ون، هر بار که می گفتم مرگ بر انگلیس، به دهانم می زدند..»

سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ناجادر این باره گفت: «چند نفر از افراد سرخود که به هیچ صراطی مستقیم نبودند به کلانتری ارجاع و سپس آزاد شدند.»

دو هفته پیش نیز در حاشیه تشییع شهدای گمنام در اصفهان نیز چند طلبه اصفهانی که در حال تدارک پلاکاردهای با محتوای ضدآمریکایی بودند بازداشت شدند. که رحمانی فضلی در توضیح این اتفاق گفته بود:‌ هیچ بازداشتی اتفاق نیفتاد و این سه یا چهار نفر چند ساعت میهمان دستگاه امنیتی بوده‌اند و سپس رفته‌اند

در نظرسنجی تریبون مستضعفین در خصوص «علت بازگشایی سفارت انگلیس در تهران» تاکنون ۵۶درصد کاربران سازش با استکبار را به عنوان پاسخ خود انتخاب کرده‌اند.

 1. گمنام
  ۹ شهریور ۱۳۹۴

  مجلس باید وزیر کشور و فرمانده ناجا را احضار کند و از انان توضیح بخواهد
  لطفا نشان دهید تا به گوش اقای نماینده برسد
  لعنت خدا بر انگلیس کثیف و با صدای رسا می گویم
  مرگ بر انگلیس
  مرگ بر انگلیس

 2. بیسجی اصفهان
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  تو اصفهان اتفاق خاصی نیفتاد
  به دورغ شانتاژ کردند که چند طلبه دستگیر شدند
  تریبون از تو بعیده اخبار بی منبع متقن را کار کنی

  • تحریریه ۳
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

   وزیر کشور بازداشت را تایید میکنه شما میگی دروغه؟

  • اصفهاني
   ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

   شنیده شده با حکم شورای تامین استانداری اصفهان حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر روز قبل از تشييع، دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید با حکمی مستند به مصوبه شماره ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ شورای تامین استان اصفهان دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: