یکشنبه 12 دسامبر 10 | 10:34

۲۶مقام عالی‌رتبه سابق اتحادیه اروپا خواستار تحریم کامل رژیم صهیونیستی شدند!

بسیار جالب است که پس از سالیان دراز جنایت رژیم صهیونیستی، و اتفاقا با حمایت همین آقایان زمانی که در قدرت بوده‌اند، اکنون که از متن اصلی قدرت کنار رفته‌اند، خواهان تحریم این تروریست دولتی شده‌اند. بایداز آنها پرسید آن هنگام که با قدرت خود از اسرائیل حمایت می‌کردید، واقعیات را نمی‌دیدید؟ یا این یک نمایش است؟


تریبون مستضعفین– بسیار جالب است که پس از سالیان دراز جنایت رژیم صهیونیستی، و اتفاقا با حمایت همین آقایان زمانی که در قدرت بوده‌اند، اکنون که از متن اصلی قدرت کنار رفته‌اند، خواهان تحریم این تروریست دولتی شده‌اند. بایداز آنها پرسید آن هنگام که با قدرت خود از اسرائیل حمایت می‌کردید، واقعیات را نمی‌دیدید؟ یا این یک نمایش است؟

*****

مسئول سابق سياست خارجه اتحاديه اروپا به همراه 25 مقام عالي‌رتبه سابق ديگر اروپا طي نامه‌اي خواستار تحريم رژيم‌صهيونيستي به دليل ادامه فعاليت‌هاي شهرك‌سازي در اراضي فلسطينيان شد.
روزنامه صهيونيستي “هاآرتص ” در خبري اعلام كرد كه 26 مقام عالي‌رتبه سابق اروپا خواستار تحريم اسرائيل به دليل ممانعت از توقف فعاليت‌هاي ساخت‌وساز در مناطق اشغالي كرانه‌باختري شدند.
اين گزارش افزود كه اين مقامات طي نامه‌اي از سياست‌هاي اسرائيل انتقاد كرده و اين نامه را به رهبران اتحاديه اروپا و دولت‌هاي 27 كشور عضو اتحاديه اروپا ارسال كردند.
بر اساس گزارش مشابهي، امضا كنندگان اين نامه شامل “خاوير سولانا ” مسئول سابق سياست خارجه اتحاديه اروپا، “ريچارد ون وزساكر ” رئيس جمهور سابق آلمان، “فيليپه گونزالس ” نخست وزير سابق اسپانيا، “رومانو پرودي ” نخست وزير سابق ايتاليا و “ماري رابينسون ” رئيس جمهور سابفت اتريش مي‌شود.
هاآرتص در ادامه گزارش خود افزود كه اين مقامات سابق توصيه‌هايي را در اين زمينه به رهبران كنوني اتحاديه اروپا ارائه كرده‌اند.
رژيم‌صهيونيستي بر خلاف درخواست جامعه بين‌الملل همچنان به فعاليت‌هاي شهرك‌سازي خود در اراضي فلسطينيان ادامه مي‌دهد.
از سوي ديگر، آمريكا چند روز پيش آشكارا از شكست تلاش‌هاي خود براي متقاعد كردن تل‌آويو براي متوقف كردن فعاليت‌هاي شهرك‌سازي خبر داد.
تشكيلات خودگردان فلسطين مي‌گويد كه فقط با توقف شهرك‌سازي‌ها حاضر به ادامه مذاكرات سازش است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.