دوشنبه 14 سپتامبر 15 | 12:40

آموزش طنز و کاریکاتور در مکتب بزنگاه

مكتب طنز و كاريكاتور بزنگاه سلسله نشست های هفتگي تخصصي با اجراي مهدي فرج اللهي با موضوع آموزش طنز و كاريكاتور است كه در سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار مي شود.


به گزارش تریبون مستضعفین مكتب طنز و كاريكاتور بزنگاه سلسله نشست های هفتگي تخصصي با اجراي مهدي فرج اللهي با موضوع آموزش طنز و كاريكاتور است كه در سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار مي شود.

maktabe bezngah-1

 

در هر یک از این مستر کلاس ها يكي از اساتيد طنز و كاريكاتور مهمان نشست خواهد بود و پيرامون تجربيات خود سخن خواهد گفت.مازيار بيژني  و شاهین کلانتری مهمان اولين مكتب طنز و كاريكاتور بزنگاه هستند.

اولين جلسه مكتب چهارشنبه 25 شهريور ١٣٩٤ از ساعت ١٧ تا 19 در محل سازمان هنری و رسانه اي اوج به نشاني خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر شمالی (روبروی سینما فلسطین)، پلاک ۹۸ برگزار خواهد شد.

ورود براي عموم علاقه مندان (خانم ها و آقایان، در تمامی گروه های سنی)رايگان و آزاد خواهد بود لذا با باتوجه به محدوديت تعداد نفرات شركت كننده علاقه مندان جهت ثبت نام و اعلام حضور، نام و نام خانوادگي خود را تا ساعت 24 روز سه شنبه هفته جاری به سامانه پيامكي 3000503333 ارسال نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: