دوشنبه 13 دسامبر 10 | 13:00

علت موضع گیری‌های سیاسی پناهیان از زبان خودش

به من می گویند انتقاد سیاسی نکن از انواع و اقسام گرایش های سیاسی اینجا هست، من نوکر انواع و اقسام گرایش های سیاسی که فقط با اسراییل دوست نباشند،هستم. هر گرایش سیاسی که اسراییل را خوشحال کند، گرایش کثیفی است. این نا مهربانی را ته دل من ببینید.


حجه الاسلام علیرضا پناهیان در هیئت دانشجویی هنر در دانشگاه هنر – واقع در خیابان ولیعصر تهران – در حواشی سخنرانی‌های دهه‌ی محرم، به علت موضع گیری‌های سیاسی خود اشاره کرد و در این باره به مظلومان عراق، افغانستان و فلسطین اشاره کرد و گفت: « من غضبم نسبت به آمریکا عین غضبم به حرمله است، اصلا فرقی نمی کند، چون می دانم که همه بندگان مظلوم خدا مثل حسین(ع) نزد خدا محترمند. تمام بچه های گرسنه غزه افغانستان و عراق مثل علی اصغر حسین نزد خدا محترم اند.»

وی در ادامه گفت: بی شرف است کسی که با آنان (آمریکایی ها) دست بدهد بی شرف است کسی که مورد علاقه اسرائیلی های کثیف باشد.

پناهیان افزود: یکی از دوستان نامه ای نوشته بود که چرا پارسال مواضع سیاسی گرفتی، بعضی بچه ها قهر کردند. من مواضع سیاسی نگیرم؟ من نمی توانم بی شرف باشم! نمی توانم ببینم اسراییل از کسی خوشحال است و مرگ بر او نگویم. به خاطر پهلوی شکسته فاطمه زهرا صبر می کنیم و الا این رذل ها انسانهایی نیستند که ارزش حیات داشته باشند. این همه دین ماست . این همه ارزش ماست . من فرقی برای کسی که تیر به حلقوم اصغر می زند با کسی که کودکان فلسطینی را می کشد، قائل نیستم حتی اگر کودکان فلسطینی مسلمان نباشند. و من با دوستان حرمله نمی توانم کنار بیایم.

وی به موضع گیری های سیاسی خود اشاره گرد و گفت: به من می گویند انتقاد سیاسی نکن از انواع و اقسام گرایش های سیاسی اینجا هست، من نوکر انواع و اقسام گرایش های سیاسی که فقط با اسراییل دوست نباشند،هستم. هر گرایش سیاسی که اسراییل را خوشحال کند، گرایش کثیفی است. این نا مهربانی را ته دل من ببینید. من گرایش های کثیف را تحمل نمی کنم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.