یکشنبه ۲۹ شهریور ۹۴ | ۱۲:۲۷

نگرانی ما برای انقلاب اسلامی مال حرام است نه تحریم

صوت پیش رو بخشی از سخنرانی «دکتر عادل پیغامی» با موضوع جریان‌شناسی اقتصادی، قبل و بعد از انقلاب اسلامی است ؛ این سخنرانی در جمع طلاب حوزه علمیه و در اردیبهشت ۱۳۹۳ برگزار شده است.


صوت پیش رو بخشی از سخنرانی «دکتر عادل پیغامی» با موضوع جریان‌شناسی اقتصادی، قبل و بعد از انقلاب اسلامی است ؛ این سخنرانی در جمع طلاب حوزه علمیه و در اردیبهشت ۱۳۹۳ برگزار شده است.

دکتر پیغامی ابتدا به ضرورت نیازمندی جریان اقتصادی مقام معظم رهبری اشاره می‌کنند. نکته مهم دیگری که ایشان خاطر نشان می‌سازند، تحذیر از مال حرام است.

مهمترین جریان زنده نیازمند سرباز جریان مقام معظم رهبری است. جریانی که در سال 80 ذکر نمود که اولویت اول کشور ما اقتصاد است. در 7-6 سال گذشته تمام شعارهای سال اقتصادی بوده‌است و بااین شعارها ریل‌گذاری انجام شده‌است. در 10 سال گذشته 42 سیاست کلی ابلاغ شده که به تعبیر خود مقام معظم رهبری ریل‌گذاری‌های کلان اقتصاد کشور است.  یک معماری نوین اقتصادی شکل گرفته‌است.

بخش عمده‌ای از اقتصاد مقاومتی در قرآن و شریعت است. از قرآن مقاومتر؟

مهمترین نگرانی ما در اقتصاد مشکلاتی است که از ناحیه حلال و حرام دچار آن می‌شویم. برش ما به جریان‌شناسی برش مال حرام است. برای انقلاب اسلامی باید از مال حرام ترسید نه از تحریم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.