پنج‌شنبه 24 سپتامبر 15 | 15:21

همراهان روحانی در سفر نیویورک چه کسانی اند

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می‌شود.


حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می‌شود.

روحانی را در این سفر محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور همراهی خواهند کرد.

 

 1. میرزا
  25 سپتامبر 2015

  آقای روحانی:
  مواظب تاکتیک دشمن باشید که از طریق کشتار حجاج در حج ابراهیمی ، می خواهند توجه ملتها را به این مسئله معطوف نموده تا از مباحث جاری در سازمان ملل ، مغفول بمانند .
  انتطار ملت ایران از شما مسئولین ایرانی ، در جلسات گوناگون با کشورها و طرفهایی که بنوعی در سازمان ملل مسئولیت دارند ، این است که با تمام قوت و قدرت ، اولا حادثه حرم امن الهی را با جدیت تمام در تمام زمینه ها پیگیری نمایید و ثانیا در خصوص مسائلی که میبایست در این برهه زمانی در سازمان ملل برای رشد روبه جلو مسلمانان جهان ، بخصوص ملت بزرگ ایران ، مطرح شود ، با نهایت دقت و وسواس ، بصورت موشکافانه و دقیق مطرح و پیگیر باشید و از مکر و کید دشمنان مسلمانان ، خاصه نظام جمهوری اسلامی ایران خود را به خدا بسپارید و از او کمک بخواهید و توکلتان بر او باشد ، تا خود مطالب مورد نیاز را به فکر و ذهنتان الهام نماید .
  انشاءالله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: