چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۵ مهر ۹۴ | ۱۳:۲۵

تریبون مستضعفین را در تلگرام دنبال کنید

كانال اطلاع رسان پايگاه اطلاع رساني تریبون مستضعفین در برنامک پیام‌رسان تلگرام آغاز به کار کرد.


به گزارش تریبون مستضعفین كانال اطلاع رسان پايگاه اطلاع رساني تریبون مستضعفین در برنامک پیام‌رسان تلگرام آغاز به کار کرد.
این كانال كه به منظور سهولت در اطلاع رسان اخبارمهم و تحلیل های به روز ایجاد شده است با نام کاربری @teribon و به آدرس Https://telegram.me/teribon در فضای مجازی مشغول به فعالیت می باشد.
گفتنی است برای استفاده از این سامانه رایگان خبری می بایست تلفن همراه شما از آخرین نسخه نرم افزار اطلاع رسان تلگرام بهره مند باشد.
 1. میرزا
  ۶ مهر ۱۳۹۴

  بسمه تعالی
  کلمه «برجام» شاید معنی «برجام زهر» مراد باشد . همانگونه که زهر بر اندام درونی انسان و امحاء و احشاء تاثیر مخرب میگذارد برجام نیز برای آینده این ملت و این مملکت به همین شکل تاثیر مخرب و درونی و دراز مدت را خواهد داشت .
  لذا عزیزان وکلا و نمایندگان ملت ایران بدور از هرگونه جنجال تبلیغاتی و گروه گرایی و دسته بازی سیاسی و نیز سیاسی کاری ، با دقت نظری در حد اعلاء و ریز بینی و تیز بینی که هر فرد مسلمان باید به آن مسلح باشد – شما نمایندگان که جای خود دارید- و با وسواس بیش از حد نسبت به اسلام و مسلمین و سرنوشت نظام اسلامی ، همه جوانب مسائل مطرح شده در برجام را مورد نقد و بر رسی کامل قرار دهید که فردا دیر است و کرسی نمایندگی مجلس میماند ولی شاید شما دیگر به این توفیق الهی دست نیابید که در این پست حساس بتوانید خالصانه و مخلصانه به اسلام و مسلین خدمت نمایید . اما شما در گرو اعمال خود هستید و باید پاسخگوی حق و خلق باشید .
  با کمی دقت و حوصله و تآنی میشود تصمیمی عاقلانه و بدور از هوی نفس گرفت و دنیا و آخرت خود را آباد نمود و عاقبت خیری را برای خود رقم زد . انشاءالله موفق و موید باشید .
  به برکت صلوات بر محمد و آل محمد .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: