سه‌شنبه 29 سپتامبر 15 | 14:34

بازسازی واقعه غدیر در 132 نقطه کشور

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بزرگترین عملیات فرهنگی ایران اسلامی از فردای عید غدیر، با اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی در سراسر کشور رقم می‌خورد.


63566-191096-1391322793سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری که صبح امروز به منظور تشریح برنامه های بسیج برای بازسازی واقعه غدیر در خبرگزاری فارس برگزار شد، با اشاره به حادثه منا و کشته و مجروح شدن جمع کثیری از حجاج ایرانی و غیرایرانی اظهار داشت: عید امسال ما از قربان تا غدیر و هفته دفاع مقدس بواسطه این فاجعه که علت آن هم بی کفایتی آل سعود بود، به عزا تبدیل شد.

فضلی ادامه داد: ایران بار اول نیست که آل سعود چنین حوادثی را بر مومنین و حجاج تحمیل می کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه دولت بی کفایت عربستان درگیر چند صحنه و دفاع از داعش و تکفیری ها در بلاد اسلامی است، این موضوع را یکی از علل عجز و ناکامی آل سعود در حوادث مکه عنوان کرد.

سردار فضلی با اشاره به برنامه سالیانه بسیج برای تبیین و بازسازی ماجرای غدیر گفت: امیدواریم روزی با سقوط آل سعود در محل واقعی غدیر این واقعه را بازسازی کنیم.

وی ادامه داد: امسال واقعه غدیر در ۱۳۲ نقطه کشور بازسازی خواهد شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج همچنین اظهار داشت: فردای عید غدیر، بزرگترین عملیات فرهنگی ایران اسلامی با اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی در سراسر کشور رقم می‌خورد.

فضلی تصریح کرد: از ۱۱ مهر یک میلیون و ۲۵ هزار دانش آموز و فرهنگی در قالب اردوی راهیان نور بصورت نمادین از مزار شهید نادر مهدوی به عنوان شهید مقابله مستقیم با امریکا بازدید خواهند کرد.

سردار سلیمانی: درخواست برادران اهل سنت برای بازسازی واقعه غدیر

سردار یعقوب سلیمانی مسئول راهیان نور بسیج نیز در این نشست با بیان اینکه امسال شاهد افزایش ۱۸ درصدی اجرای واقعه غدیر در مناطق سنی نشین هستیم، گفت: علاوه بر این، گردشگران خارجی نیز خواهان بازدید از نمایش غدیر هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: