سه‌شنبه 14 دسامبر 10 | 11:23

استفاده از نمادهاي شيطان پرستي در ایپک

دولت صهیونیستی به لطف آیپک توانسته است اهداف خود را در پشت طرح ها و لوگوهای خود پنهان کند که تنها محققان و کارشناسان قادر به رمزگشایی آنها هستند.


روشنفکران و دانشمندان با تحقیق برای نمادها و لوگوهای کمیته روابط عمومی آمریکا و رژیم صهیونیستی (آیپک) لابی قدرتمندی که 100 هزار عضو آن در حمایت از این رژیم در آمریکا فعالیت می کنند، دریافتند که تصاویر آنها برگرفته از طرح های شیطان پرستی است که بی آنکه مخاطب عام متوجه باشد وی را مسحور خواسته های شیطانی خود می کند.

بسیاری از مردم به جنبه معجزه یا اسرارآمیز بودن آنها اعتقاد ندارند چرا که تاثیر آنها مستقیماً بر روی ناآگاهی انسان است و فرد بدون آنکه آگاه باشد تحت تاثیر خواسته ها و تفکرات این دست تبلیغ ها قرار می گیرد.

باید خاطرنشان کرد: هدف و فعالیت آیپک در این راستا به قدری نیرومند و جدی است که تصورش غیرممکن است و این نیرو را دارد که حتی کسانی را که ادعای فراغت از این دست تبلیغات می کنند را گرفتار کند.

دولت صهیونیستی به لطف آیپک توانسته است اهداف خود را در پشت طرح ها و لوگوهای خود پنهان کند که تنها محققان و کارشناسان قادر به رمزگشایی آنها هستند.

هرم ستاره ها، 10 ستاره نقره ای که در پرچم، مهرها، آرم ها و نشان آیپک آمده است بعد از بررسی ها آشکار کرده که تمام افکار و پندارهای رژیم صهیونیستی را در پشت خود مخفی کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، رژیم صهیونیستی از این طریق دست به انتشار مکتب، ایده ها و نزاع و درگیری که درخوی آنها بنا شده است می پردازد.

بکار بردن رنگهای قرمز، سمبل هجوم و خشونت و آبی، سمبل غم و افسردگی در تمام لوگوها و نمادهای صهیونیستی، هدف تعریف شده ای است که طراحان آنها آن را رعایت می کنند.

 1. زهرا
  19 مارس 2011

  سلام خواهش میکنم بیشتر از این مطالب واسمون بیارید و من تعجب میکنم که هیچکس توی این بخش نظر نداده و من امیدوارم همه
  ی جوونا به راه راست کشیده بشن!!!!!!!

 2. مصطفی
  18 دسامبر 2011

  با سلام خدمت شما فعالان در تمام عرص ها.باید به یاد آورد که کشور اسرائیل و آمیرکا و…در تبلیغ نماد و افکار شومشان نایستاده و همیشه سعی در تلاش برای این کار هستند. پس این ماهستیم که باید باراه اندازی افکار خود و توسعه معرفت به کلیه ایرانیان و مسلمانان جهان افکار آنها را سرکوب کرده و بر آنها پیروز شویم.به امید پیروزی هرچه زودتر برای شما کاربران و اندیشمندن گرامی…

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.