چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۶ مهر ۹۴ | ۱۹:۱۰

ناگفته‌های وزیر بهداشت از سال‌های جنگ

شماره‌ی ۱۴۶ ماهنامه همشهری‌پایداری با انتشار پرونده‌‌ای ویژه در‌باره ستاد تبلیغات جنگ، گفتگویی خواندنی با وزیر‌ بهداشت درباره فعالیت‌ها و خاطراتش در سال‌های جنگ و نیز میزگردی در خصوص شعر پایداری به چاپ رسید.


شماره جدید ماهنامه «همشهری‌پایداری» با انتشار پرونده‌‌ای ویژه در‌باره ستاد تبلیغات جنگ و گفتگویی خواندنی با وزیر‌ بهداشت درباره فعالیت‌ها و خاطراتش در سال‌های جنگ روی دکه رفت.

همشهری پایداری

 شماره‌ی ۱۴۶ ماهنامه همشهری‌پایداری با انتشار پرونده‌‌ای ویژه در‌باره ستاد تبلیغات جنگ، گفتگویی خواندنی با وزیر‌ بهداشت درباره فعالیت‌ها و خاطراتش در سال‌های جنگ و نیز میزگردی در خصوص شعر پایداری به چاپ رسید.

تیتر پرونده‌ ویژه‌ این شماره ماهنامه پایداری «تبلیغات جنگ مردمی بود»، عنوان یادداشتی است از سید‌کمال خرازی رئیس ستاد تبلیغات جنگ که در آن به توضیح نحوه شکل گیری ستاد در دل خبرگزاری پارس پرداخته شده است، گفتگو با حمید‌ هوشنگی قائم‌مقام ستاد تبلیغات جنگ و تشریح عملکرد داخلی و بین‌المللی ستاد در طول دوران جنگ بخش دیگر پرونده ویژه است.

در این پرونده همچنین در گفتگو با نادر‌ داوودی مسئول مرکز اسناد ستاد روایتی از مستند‌سازی اسناد و مدارک به جای‌مانده از جنگ به چشم می‌خورد، گزارش‌های «نه‌تلخ، نه‌شیرین» با موضوع بررسی فیلم ضد ایرانی «شیرین و وحشی»، ‌ «چهل‌شاهد پانزده‌شهید» درباره گروه چهل شاهد و «این چهره واقعی دفاع ماست» درباره کتاب‌های عکس جنگ تحمیلی در این بخش به چاپ رسیده است.

یادداشت محمدباقر قالیباف درباره مولفه‌های مدیریت جهادی، میزگرد بررسی شعر پایداری با حضور چهار تن از شاعران معاصر، گفتگو با قاسم یاحسینی نویسنده کتاب «بار دیگر نادر» و نیز یادداشتی به مناسبت سالروز تولد سعید‌ بیابانکی با تیتر «رهبر ارکستر کلمات» بخشی از پرونده دیده‌بان این شماره ماهنامه پایداری است.

از جمله دیگر مطالب این شماره می‌توان به گفتگو با همسر جانباز ورزشکار سیدشهاب‌الدین بصام‌تیار، بازخوانی نامه‌های دانش‌آموزان به امام‌ خمینی (ره)، روایتی از شبیخون شهید غیور اصلی و نیز نگاهی به رشادت‌های نادر مهدوی در نبرد مستقیم با نیروی دریایی آمریکا اشاره کرد.

شماره مهرماه مجله همشهری‌پایداری به سردبیری شاكر واثقی در ۸۴ صفحه و با قیمت ۲۰۰۰ تومان در کیوسک‌های مطبوعاتی عرضه شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: