چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۰۸ اسفند ۹۴ | ۱۲:۱۷

واگذاری 4500 واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس در نیمه دوم اسفند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از واگذاری 4500 واحد مسکن مهر و بیش از 10 طرح روبنایی این شهر در نیمه دوم اسفند خبر داد.


به گزارش تریبون حسین رجب‌صلاحی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره دلایل تاخیر بهره برداری طرح های عمرانی شهر جدید پردیس اعلام کرد: قرار بود مجموعه پروژه‌های افتتاحی ما در دهه فجر امسال با حضور مقامات و مسئولان ذی‌ربط افتتاح شود که به دلیل پاره‌ای از مشکلات و نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در این ماه ترجیح دادیم زمان افتتاح را به نیمه دوم اسفندماه موکول کنیم.

رجب‌صلاحی با تاکید بر اینکه تحویل واحدهای مسکن مهر قطعا باید بعد از تامین و تکمیل خدمات زیربنایی و آماده‌سازی واحدها برای سکونت مالکان انجام شود ، گفت: به دلیل گستردگی حجم طرح‌های افتتاحی و انجام تمامی اقدامات باقی‌مانده این تصمیم گرفته شد.

مدیرعامل شهر جدید پردیس چهار هزار و 500 واحد مسکن، خط انتقال برق به طول 7 کیلومتر، سه مسجد، سه مدرسه، چهار مجتمع تجاری، 1.7 کیلومتر تونل ارتباطی چهار لاین، پل و جاده‌های دسترسی به فاز 11، خط انتقال آب به طول 4 کیلومتر و مخزن 10 هزار مترمکعبی را از جمله پروژه‌های قابل افتتاح در این زمان اعلام کرد.

وی همچنین خبر داد: برای پروژه‌های ذکر شده نزدیک به یک‌هزار میلیارد تومان هزینه شده که امید است با راه‌اندازی و بهره‌برداری از آنها شاهد پیشرفت چشمگیری در بخش خدمات‌رسانی به شهروندان محترم شهر جدید پردیس باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: