جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ | ۱۱:۵۷

اصولگرایان تابع قانون هستند و به دنبال هوا و هوس نمی‌گردند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: تابعیت از قانون از اصول اولیه اصولگرایان است و اصولگرایان در اجرای قانون به دنبال هوا و هوس خود نیستند.


حجت الاسلام سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: ما اصولگرایان به اصول خود معتقد هستیم و هر آنچه که قانون بیان کند می پذیریم.

وی در ادامه افزود: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از آنجایی که هیئت های اجرایی و شورای نگهبان انتخابات را تایید کردند ما تابع رای و نظر هیئت اجرایی و شورای نگهبان هستیم چرا که اصولگرایان به دنبال هوا و هوس نیستند و تنها تکیه آنها بر قانون است و قانون جزو اصول اولیه اصولگرایان است.

حسینی در ادامه به اغتشاشات سال 88 اشاره کرد و گفت: برعکس اصولگرایان اصلاح طلبان به جای اینکه تابع قانون باشند به دنبال هوا و هوس های خود هستند و هر آنچه که قانون با نظر و رای آنها موافق باشد پذیرای آن اصول هستند و آنجایی که قانون خلاف رای و نظر آنها مسئله یا موردی را مطرح کند با آن قانون به مخالفت می پردازند.

حسینی تصریح کرد: یکی از اصولی ترین اصول اصولگرایان پذیرش قانون است و ما در انتخابات مجلس شورای اسلامی به هیچ عنوان سرو صدا راه نمی اندازیم و قانون را بر دیده منت می پذیریم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با بیان این مطلب که دولت از برخی از افراد در برخی از نقاط کشور حمایت جدی کرده است اما از آنجایی که شورای نگهبان و هیئت های اجرایی روند انتخابات را تایید کرده اند ما نیز تابع نظر آنها هستیم و هیچ اعتراضی نخواهیم کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: